۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

خلاصه بازی: اسپانیول ۰ – خیرونا ۱

خلاصه بازی: لاتزیو ۱ – تورینو ۳

۳۰۲ Found

پیروزی تیم های میهمان در آخرین دیدار های فوتبال باشگاهی در اروپا

مسئولان تیم رئال مادرید با نماینده کوین دِبروین تماس گرفتند

مهمترین اخبار ۸ ساعت گذشته

۳۰۲ Found

کد خبر: 302765 | تاریخ انتشار: ۲۲:۰۱:۲۰ - پنج شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۶ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

آرسنال ۳_۱ کلن؛ پیروزی سخت شاگردان ونگر در مقابل حریف پرطرفدار آلمانی!


آرسنال ۳_۱ کلن؛ پیروزی سخت شاگردان ونگر در مقابل حریف پرطرفدار آلمانی!

آرسنال و کلن

آرسنال و کلن

به گزارش ورزش ۱۱، تیم های آرسنال و کلن آلمان از ساعت ۰۰:۳۵ بامداد امروز در ورزشگاه امارات شهر لندن، برگزار کننده دیداری از هفته اول مرحله گروهی لیگ اروپا در گروه H بودند که این دیدار در نهایت با برتری ۳ – ۱ توپچی ها به پایان رسید.

 

ترکیب دو تیم:

آرسنال:

اوسپینا، راب هلدینگ، پر مرته ساکر، ناچو مونرئال، هکتور بلرین، الکس ایووبی، محمد الننی، مایتلند نایلز، تئو والکات، اولیویر ژیرو و الکسیس سانچز

 

کلن:

تیمو هورن، لوکاس کلونتر، خورخه مره، دومنیک هینتز، کنستانتین راسوچ، ماتیاس لمن، لئوناردو بیتنکورت، خوناس هکتور، مارکو هوگر، سیمون زولر و جان کوردوبا

 

این دیدار قرار بود همزمان با دیدارهای دیگر از ساعت ۲۳:۳۵ شب گذشته انجام شود اما به  دلیل حضور بیش از ۲۰ هزار تماشاگر پرشور تیم کلن در شهر لندن و درگیری این هواداران با نیروهای امنیتی این دیدار با یک ساعت تاخیر و از ساعت ۰۰:۳۵ بامداد آغاز شد. گلهای آرسنال را در این دیدار سئاد کولاسیناچ در دقیقه ۴۹، الکسیس سانچز در دقیقه ۶۷ و هکتور بلرین در دقیقه ۸۲ به ثمر رساندند و تک گل کلن نیز در دقیقه ۹ این دیدار توسط جان کوردوبا به ثمر رسید.

آرسنال و کلن
آرسنال و کلن

 

آرسنال با کسب این پیروزی ۳ امتیازی شد و در رتبه نخست گروه H ایستاد و تیمهای باته بوریسوف بلاروس و ستاره سرخ بلگراد هر کدام با یک امتیاز در رتبه های دوم و سوم قرار گرفتند. همچنین تیم کلن آلمان با شکست مقابل آرسنال بدون امتیاز در انتهای جدول این گروه ایستاد.

سایت ورزش ۱۱، بصورت کاملا خصوصی فعالیت می کند و هیچگونه وابستگی به ارگان و یا سازمان دولتی ندارد، جهت حمایت از این سایت مردمی، ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر