۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

خلاصه بازی: اسپانیول ۰ – خیرونا ۱

خلاصه بازی: لاتزیو ۱ – تورینو ۳

۳۰۲ Found

پیروزی تیم های میهمان در آخرین دیدار های فوتبال باشگاهی در اروپا

مسئولان تیم رئال مادرید با نماینده کوین دِبروین تماس گرفتند

مهمترین اخبار ۸ ساعت گذشته

۳۰۲ Found

کد خبر: 302730 | تاریخ انتشار: ۱۹:۰۴:۲۱ - پنج شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۶ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

آستریا وین ۱_۵ آ ث میلان؛ برتری مطلق ارتش روسونری در خاک وین


آستریا وین ۱_۵ آ ث میلان؛ برتری مطلق ارتش روسونری در خاک وین

آستریاوین و آ ث میلان

آستریاوین و آ ث میلان

به گزارش ورزش ۱۱، تیم های آستریا وین اتریش و آث میلان ایتالیا از ساعت ۲۱:۳۰ امشب در ورزشگاه ارنست هاپل شهر وین اتریش برگزار کننده دیداری از هفته اول مرحله گروهی لیگ اروپا در گروه D بودند که این دیدار در نهایت با پیروزی پرگل ۵ – ۱ شاگردان وینچنزو مونتلا به پایان رسید.

 

میلان پس از شکست سنگین در دیدار هفته گذشته سری آ ایتالیا مقابل لاتزیو، به دنبال جبران این نتیجه مفتضحانه در مقابل آستریا وین اتریش بود و آندره سیلوا مهاجم پرتغالی جدید این تیم با هت تریک در خاک اتریش در نهایت موفق به این کار هم شد تا میلان پیروز سر بلند هفته اول این رقابتها باشد. وینچنزو مونتلا در این دیدار از ترکیب جدید ۲ – ۵ – ۳ برای روسونری بهره برد که نتیجه آن ایجاد فضاهای متعدد گلزنی در قلب خط دفاعی آستریا وین بود. 

 

برای میلان هاکان چالهان اوغلو در دقیقه ۷، آندره سیلوا در دقایق ۱۰، ۲۰ و ۵۶ و سوسو در دقیقه ۶۳ گلزنی کردند و تک گل آستریا وین را هم الکساندر بورکوویچ در دقیقه ۴۷ این دیدار به ثمر رساند. در دیگر دیدار این گروه هم آ اک آتن یونان موفق شد ریجه کا کرواسی را با نتیجه ۲ – ۱ شکست دهد. در جدول رده بندی گروه D لیگ اروپا آ ث میلان در صدر قرار دارد و تیم های آ اک آتن ، ریجه کا کرواسی و آستریا وین اتریش به ترتیب در رتبه های بعدی قرار گرفته اند.

سایت ورزش ۱۱، بصورت کاملا خصوصی فعالیت می کند و هیچگونه وابستگی به ارگان و یا سازمان دولتی ندارد، جهت حمایت از این سایت مردمی، ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر