۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

کد خبر: 328051 | تاریخ انتشار: ۷:۱۷:۲۹ - سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

آشنایی با مهاجم هدف استقلال در نیم فصل


آشنایی با مهاجم هدف استقلال در نیم فصل

 
با توجه به ضعف گلزنی استقلالی ها در رقابت های لیگ برتر به همین منظور شفر سرمربی آبی ها در نظر دارد برای ضعف تیمش یک مهاجم هدف را در نیم فصل به لیست خود اضافه کند.
 
 
ویلیامز روماریو مهاجم جامائیکایی با ۲۳ سال سن عضو تیم ملی کشورش است و این بازیکن آخرین گل ملی خود را مقابل تیم کانادا به ثمر رسانده است.این بازیکن در سال ۲۰۱۲ در سن ۱۸ سالگی راهی آمریکا شد و در نهایت در سال ۲۰۱۳ با بازی در ترکیب تیم دانشگاه فلوریدا لقب برترین بازیکن را از آن خود کرد.
 
 
مهاجم مورد نظر شفر در ۱۱ دسامبر ۲۰۱۶ راهی تیم آتلانتا آمریکا شد و پس از آن به صورت قرضی به تیم چارلستون باتری واگذار شد و در این تیم توانست با پشت سر گذاشتن ۲۲ بازی ۱۵ گل را در کارنامه خود ثبت کند.
 
 
ویلیامز بعد از تجربه بازی در تیم های زیر ۱۷ و ۲۳ جامائیکا او در ترکیب تیم ملی این کشور ۷ بازی را انجام داده که در این میان ۲ گل ملی را هم به ثمر رسانده است.
 
 
این بازیکن اکنون به صورت قرضی برای تیم آتلانتا یونایتد بازی می کند و مورد توجه شفر سرمربی استقلال نیز قرار گرفته است .در این میان شفر خواهان جذب او شده و باید دید در نهایت وضعیت حضور این بازیکن در استقلال به چه صورت خواهد بود .در هر صورت شنیده می شود ویلیامز نیم فصل با نظر شفر احتمال دارد استقلالی شود.

خبر آشنایی با مهاجم هدف استقلال در نیم فصل از سایت www.hometehran.com امیدوارم لذت برده باشید کامنت هم یادتون نره

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار