آنتونیو کونته: رسیدن چلسی به منچستر سیتی سخت خواهد بود


آنتونیو کونته: رسیدن چلسی به منچستر سیتی سخت خواهد بود

آنتونیو کونته

آنتونیو کونته

به گزارش ورزش ۱۱، پس از وقفه بازی های ملی هفته دوازدهم لیگ برتر انگلستان با انجام چند دیدار حساس پیگیری می شود که در یکی از آنها قهرمان فصل گذشته این لیگ ، چلسی در برابر وست برومویچ آلبیون قرار می گیرد. آنتونیو کونته در کنفرانس خبری پیش از بازی حاضر شد و پاسخگوی خبرنگاران بود. وی گفت:

 

-

 

تمرینات خوبی برای این دیدار داشته ایم. فصل پیش هر دو دیدار برابر این تیم بسیار سخت دنبال شد اما هدف ما حفظ روند پیروزی تیممان است.  گری کهیل را برای بازی فردا در دسترس داریم اما باتشوایی از ناحیه مچ پا دچار مصدومیت شده است و موسوندا و همینطور موزس را در اختیار نداریم. آماده کسب ۳ امتیاز فردا هستیم. فشار سختی را در ۸ روز خواهیم داشت و ۳ دیدار  ابتدا برابر وست برومویچ سپس در  آذربایجان مقابل قره باغ  در لیگ قهرمانان بازی کنیم و بعد از دو روز در آنفیلد به مصاف لیورپول می رویم. باید بگویم فرم فوق العاده منچسترسیتی اکنون نه تنها برای تیم های انگلیسی، بلکه برای تمام تیم های دنیا، خطر  بزرگی است. آن‌ها خوب  بازی می کنند و فکر این که بخواهیم به آن ها برسیم، سخت خواهد بود.

 

-

 

سایت ورزش ۱۱، بصورت کاملا خصوصی فعالیت می کند و هیچگونه وابستگی به ارگان و یا سازمان دولتی ندارد، جهت حمایت از این سایت مردمی، ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید.

بخش ارسال دیدگاه ها بسته شده است