آینده ای درخشان در انتظار لژیونر های کشورمان


آینده ای درخشان در انتظار لژیونر های کشورمان

علیرضا جهانبخش

علیرضا جهانبخش

به گزارش ورزش ۱۱، تیم ملی ایران  این روز ها سخت در حال آماده سازی خود برای حضوری موفق در جام جهانی پیش رو است. شاگردان کی روش پس فردا در دومین دیدار تدارکاتی خود  به مصاف ونزولا می روند. قطعا حضوری درخشان در این بازی های تدارکاتی کمک شایانی به بازیکنان می کند تا شانس خود را برای حضوور در ترکیب ثابت تیم ملی در روسیه بالا ببرند.

قطعا هر بازیکنی که با پیراهن تیم ملی در جام جهانی پیش رو بدرخشد شانس بالایی برای حضور در تیم های خوب اروپایی دارد. البته چهره های چون آزمون، قدوس و جهانبخش که همین الان زیر ذره بین تیم های بزرگ اروپایی قراردارند شرایط ویژه تری نسبت به سایر بازیکنان دارند.

علیرضا جهانبخش که یکی از اصلی ترین مهره های آلکمار محسوب می شود مورد توجه ناپولی ایتالیا قرار گرفته است و هیچ بعید نیست که در فصل نقل و انتقالاتی زمستان امسال به سری آ سفر کند تا در تیم صدر نشین ایتالیا به فوتبالش ادامه بدهد. جوان خوشتکنیک و شوت زنی که همواره یکی از مهره های تیم اصلی کارلوس کی روش قلم داد می شود  می تواند با درخشش در جام جهانی می تواند به باشگاه های بزرگتر از ناپولی هم فکر کند. به هر حال اگر انتقال وی به ناپولی صورت گیرد یکی از بزرگترین جابجایی های فوتبال ایران رخ خواهد داد.

بازیکن تازه وارد تیم ملی هم یکی دیگر از چهره های ایرانی مد نظر تیم های معتبر اروپایی است، سامان قدوس زننده گل دوم تیم ملی برابر پاناما هم این روز ها مورد توجه تیم های انگلیسی قرار  گرفته است . دو دیداری که سامان در تیم ملی به نمایش گذاشته است هم امید این را می دهد که او هم روز های درخشانی را در روسیه سپری کند. کوییز پارک و فولام تیم هایی هستند که به شدت خواهان ملی پوش کسشورمان هستند.

سردار آزمون و سامان قدوس
سردار آزمون و سامان قدوس

اما سردار آزمون هم دیگر لژیونری است که می تواند پس از جام جهانی مورد توجه باشگاه های خوب اروپا قرار گیرد، اگر گلزنی های پسر ترکمنی برای تیم ملی در جام جهانی هم ادامه داشته باشد با توجه به سن و سال کم او و سابقه حضورش در لیگ قهرمانان و لیگ روسیه قطعا تیم های بزرگ تر از لاتزویی که تابستان گذشته خواهانش بود به سراغش خواهند آمد.

 

سایت ورزش ۱۱، بصورت کاملا خصوصی فعالیت می کند و هیچگونه وابستگی به ارگان و یا سازمان دولتی ندارد، جهت حمایت از این سایت مردمی، ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید.

بخش ارسال دیدگاه ها بسته شده است