بوش: اوبامیانگ به دلیل بی نظمی در تمرینات از لیست ما خط خورد

سفر به مسابقات آسیایی با پول ورزشکار

آنچلوتی در یک قدمی نیمکت آتزوری

۳۰۲ Found

مقصودی: حسینی و ثوری بهترین گزینه برای ریاست فدراسیون هستند

محرمی: بازی باونزوئلا و پاناما ضرورت نداشت

دیدار های حساس هفته پیش رو فوتبال اروپا

۳۰۲ Found

استعفای پورنعمت از ریاست آکادمی ملوان

ادعای عجیب در رسانه‌های ایتالیایی؛ایتالیا به جای ایران به جام جهانی می‌رود!

کریستیانو: رویای پنجمین توپ طلا را در سر دارم

۳۰۲ Found

کد خبر: 327944 | تاریخ انتشار: ۲۱:۲۰:۱۸ - دوشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۶ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

احدی: روزبهانی بوکس حرفه‌ای کار کند محروم می‌شود


احدی: روزبهانی بوکس حرفه‌ای کار کند محروم می‌شود

  • #اکبر احدی
  • #تیم ملی بوکس ایران
  • #احسان روزبهانی

سرمربی تیم ملی بوکس گفت: اقبال عمومی در خصوص داوری و روش او مثبت است و چهار، پنچ نفر به دلیل از دست رفتن جایگاه خود در کادرفنی تیم جوانان و بزرگسالان معترض هستند.


اکبر احدی در خصوص برگزاری دور جدید تمرینات تیم ملی بوکس اظهار داشت: خدا را شکر ملی‌پوشان تیم ملی بوکس با انرژی، انگیزه، و روحیه خوب تمرینات تیم ملی را شروع کردند و تمامی ملی پوشان از روز اول با تمام قوا حضور داشتند که این موضوع نشان می‌دهد که بازیکنان ما علاقمند هستند و در حال جلو رفتن هستیم.

وی در خصوص امکانات تیم ملی بوکس گفت: همه چیز خوب است و برای ملی‌پوشان هتل گرفته شده و از لحاظ تغذیه و لباس نیز از وضعیت خوبی برخوردار است. به عنوان سرمربی از شرایط موجود رضایت دارم و می‌توانم از طرف ملی‌پوشان نیز بگویم که آنها نیز از شرایط راضی هستند و امیدوارم فقط این شرایط حفظ شود.

سرمربی تیم ملی بوکس در خصوص وضعیت احسان روزبهانی تصریح کرد: احسان آلمان است و تمرینات خود را در آنجا پیگیری می‌کند. با او صحبت داشتم و قرار است هر وقت مسابقه مهم در پیش داشته باشیم و به او نیاز پیدا کنیم در تمرینات تیم ملی حاضر شود.

احدی در خصوص اینکه گفته می‌شود روزبهانی بوکس حرفه‌ای انجام می‌دهد و احتمال محرومیت او وجود دارد، عنوان کرد: از اینکه روزبهانی بوکس آماتور یا حرفه‌ای انجام می‌دهد اطلاعی ندارم اما باشگاهی که او در آن تمرین می کند یک باشگاه آماتور است و سرمربی آن نیز سرمربی تیم بوکس آماتور آلمان است. اگر بوکس حرفه‌ای انجام بدهد محروم می‌شود اما باشگاه او آماتور است و اگر هم روزبهانی بازی کند در لیگ آماتور شرکت می‌کند.

وی در خصوص تجمعات اعتراض آمیز روزهای اخیر برخی از قهرمانان و پیشکسوتان بوکس، بیان کرد: این اعتراضات اصلا شکل قشنگی ندارد. اینکه چند قهرمان به خاطر منافع شخصی مقابل وزارت ورزش جمع شوند قشنگی نیست. اعتراض این نفرات به خاطر منافع بوکس نیست چرا که اگر اینگونه بود استان‌ها وهیئت‌ها ورزشکاران خود را در اختیار تیم ملی قرار نمی‌گذاشتند. این مسائل نشان می‌دهد اقبال عمومی در خصوص داوری و روش او مثبت است و چهار ، پنج نفر به خاطر از دست رفتن جایگاه خود در کادرفنی تیم جوانان و بزرگسالان معترض هستند.

سرمربی تیم ملی بوکس خاطرنشان کرد: غیر از این نفرات افراد دیگری معترض نیستند و به خاطر همین روز گذشته محمدرضا داورزنی در اردوی تیم ملی شرکت کرد و ضمن دادن یک انرژی مثبت این اقدامات را محکوم کرد.

 

 

 

 

 

 

احدی: روزبهانی بوکس حرفه‌ای کار کند محروم می‌شود
از بقیه مطالب دیدن فرمایید

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار