۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

خلاصه بازی: کلن ۰ – فرانکفورت ۱

خلاصه بازی: فرایبورگ ۱ – هانوفر ۱

خلاصه بازی: هرتابرلین ۲ – بایرلورکوزن ۱

گلهای بازی: آتالانتا ۵ – کروتونه ۱

۳۰۲ Found

گلهای بازی: اودینزه ۲ – تورینو ۳

خلاصه بازی: ماینتس ۲ – هوفنهایم ۳

مهمترین اخبار ۸ ساعت گذشته

استادیوم جدید اتلتیکو میزبان فینال لیگ قهرمانان شد

کد خبر: 303565 | تاریخ انتشار: ۲۰:۲۲:۳۳ - شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۶ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

اخبار لژیونر ها


اخبار لژیونر ها

رضا قوچان نژاد

رضا قوچان نژاد

به گزارش ورزش ۱۱، ایرانی های خارج از کشور این روز های فوتبالی داغی را با تیم هایشان پشت سر می گذارند. توجه ویژه کارلوس کیروش به لژیونر های فوتبال ایران باعث شده انها با جدیت بیشتری کار خود را دنبال کنند تا حضوری ثابت در جام جهانی ۲۰۱۸ داشته باشند.

رضا قوچان نژاد امشب در حضور ۹۰ دقیقه ای خود برای هرنوین یک پاس گل ارزشمند داد تا تیمش در این هفته از اردیویسه هلند ۲-۱ اکسلسیور بگذرد. رضا که فصل گذشته فوق العاده بوددر این فصل نیز به  به عنوان یکی از ارکان اصلی تیم خود محسوب می شود.

تیم فوتبال الخور قطر در آخرین دیدار هفته اول لیگ قطر ۴-۲ به الریان باخت سروش رفیعیحضوری ۹۰دقیقه ای در اولین دیدار خود در لیگ برای این تیم عربی داشت.

علیرضا جهان بخش هم در حضور ۹۰ دقیقه ای خود برای الکمار پاس گل دوم تیمش مقابل اسپارتا روتردام داد تا با پیروزی ۲-۰ تیمش در این هفته جزو بالا نشینان جدول لیگ هلند محسوب شوند.

شهاب زاهدی اولین لژیونری که در لیگ ایسلند بازی می کند هم این هفته دو گل برای تیمش به ثمر رساند تا شروعی امیدوار کننده در ابتدای  حضورش در فوتبال اروپا داشته باشد.

مرتضی پور علی گنجی و علیرضا حقیقی هم در این هفته کار خاصی پیش نبردند و نتوانستند مانع از شکست تیم هایشان بشوند.کاوه رضایی هم در شب تساوی ۲-۲ شارلو مقابل حریفش گل زنی کرد تا به درخشش خود در فوتبال بلژیک ادامه دهد، باید دید کاوه می تواند با بازی های خوبش کیروش را مجاب به دعوتش به تیم ملی کند.

سایت ورزش ۱۱، بصورت کاملا خصوصی فعالیت می کند و هیچگونه وابستگی به ارگان و یا سازمان دولتی ندارد، جهت حمایت از این سایت مردمی، ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار