۳۰۲ Found

توقف لستر؛ برد پرگل سلتاویگو و هلاس‌ورونا نتایج آخرین دیدار های لیگ های معتبر اروپایی

مهمترین اخبار ۸ ساعت گذشته

آیا هرین کین را فصل بعد با پیراهن کهکشانی ها خواهیم دادیم؟

نبرد ۶ امتیازی‌ها در برنابئو / مچ‌اندازی سرحال‌ترین تیم‌های اروپا در اتحاد

صفحه نخست روزنامه های ورزشی سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶

۳۰۲ Found

آغاز هفته دهم لیگ برتر با نبرد تیم‌های پایین جدولی

گواردیولا: تیم های اسپانیایی چند سالی است در اروپا حکم رانی می کنند!

کلهر: پرسپولیس به معجزه نیاز دارد

وراتی: گروه سانینگ از وضعیت اقتاصدی مناسبی برخوردار است

هلاس‌ورونا برنده جدال تازه‌واردها شد

کد خبر: 312847 | تاریخ انتشار: ۷:۰۸:۲۲ - دوشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۶ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

اختلافات مسی با سامپائولی، ایکاردی و دیبالا بلای جان آلبی سلسته!


اختلافات مسی با سامپائولی، ایکاردی و دیبالا بلای جان آلبی سلسته!

لیونل مسی

لیونل مسی

به گزارش ورزش ۱۱، آرژانتین که برای آخرین امید هایش برای حضور در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، باید برابر اکوادور به میدان برود، باز هم از حضور مائورو ایکاردی و پائولو دیبالا در ترکیب اصلی خود بهره نخواهد برد تا لیونل مسی بتواند در ترکیب اصلی تیم حضور پیدا نماید!

 

برخی از هواداران آلبی سلسته از شنیدن این خبر بسیار عصبانی و ناراحت شده اند و معتقدند این رفتار خورخه سامپائولی با تیم ملی آرژانتین ردر نهایت حاصلی را در بر نخواهد داشت و باعث ناکامی تیم محبوبشان در رقابت های مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه خواهد شد!

 

آرژانتین حالا برای تنها امید نهایی خود می جنگد، امیدی که در صورت عدم موفقیت در آن پس از ۴۷ سال آلبی سلسته از حضور در جام جهانی منع خواهد شد و پیروزی برابر  اکوادور برای آنها ارزشی بی نهایت را خواهد داشت، اما در این شرایط چرا خروخع سامپائولی هنوز به این باور نرسیده است تیمی که برای مرگ و زندگی می جنگد باید با تمام قوای خود در میدان حاضر شود؟؟

 

برخی از رسانه های خبری مستقل در کشور آرژانتین بر این باورند که لیونل مسی به دلیل اختلافاتی که با مائورو ایکاردی دارد موجب این شده است تا تیم ملی این کشور دچار لطمه شود و اختلافات میان سامپائولی با مسی نیز بالا بگیرد تا همه مسئولیت های نهایی به مسی ختم شود!

 

باید دید در نهایت چه کسی در این بازی کشنده پیروز خواهد شد، جنگی که این روزها اغلب هواداران تیم ملی آرژانتین را به سوی سامپائولی کشانده است تا اکثریت به حمایت از تفکرات او بپردازند و رفتارهای ضرر رساننده لیونل مسی را مورد انتقاد قرار دهند.

سایت ورزش ۱۱، بصورت کاملا خصوصی فعالیت می کند و هیچگونه وابستگی به ارگان و یا سازمان دولتی ندارد، جهت حمایت از این سایت مردمی، ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار