سفر تاج به سوئیس

دعوت از نوجوانان و جوانان برای قهرمانی آسیا

پاری سن ژرمن تنها به یک شرط نیمار را به رئال مادرید خواهد فروخت!

۳۰۲ Found

اعلام اسامی داوران ایرانی رقابت‌های جام تختی

توضیحات باشگاه تراکتورسازی در مورد رقم قرارداد سرمربی ترکیه‌ای

کربکندی: وقتش رسیده کرانچار برود

ایران ۱۵ هزار هوادار خارج از ایران دارد

برنامه ایران در مرحله دوم مسابقات مشخص شد

زیدان: من و مدیران رئال هیچ مشکلی با هم نداریم

حضور آذربایجان با فرنگی‌کاران جوان و عنوان‌دار

مارکا مدعی شد؛ زیدان بصورت غیر منتظره از رئال جدا خواهد شد

کد خبر: 312847 | تاریخ انتشار: ۷:۰۸:۲۲ - دوشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۶ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

اختلافات مسی با سامپائولی، ایکاردی و دیبالا بلای جان آلبی سلسته!


اختلافات مسی با سامپائولی، ایکاردی و دیبالا بلای جان آلبی سلسته!

لیونل مسی

لیونل مسی

به گزارش ورزش ۱۱، آرژانتین که برای آخرین امید هایش برای حضور در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، باید برابر اکوادور به میدان برود، باز هم از حضور مائورو ایکاردی و پائولو دیبالا در ترکیب اصلی خود بهره نخواهد برد تا لیونل مسی بتواند در ترکیب اصلی تیم حضور پیدا نماید!

 

برخی از هواداران آلبی سلسته از شنیدن این خبر بسیار عصبانی و ناراحت شده اند و معتقدند این رفتار خورخه سامپائولی با تیم ملی آرژانتین ردر نهایت حاصلی را در بر نخواهد داشت و باعث ناکامی تیم محبوبشان در رقابت های مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه خواهد شد!

 

آرژانتین حالا برای تنها امید نهایی خود می جنگد، امیدی که در صورت عدم موفقیت در آن پس از ۴۷ سال آلبی سلسته از حضور در جام جهانی منع خواهد شد و پیروزی برابر  اکوادور برای آنها ارزشی بی نهایت را خواهد داشت، اما در این شرایط چرا خروخع سامپائولی هنوز به این باور نرسیده است تیمی که برای مرگ و زندگی می جنگد باید با تمام قوای خود در میدان حاضر شود؟؟

 

برخی از رسانه های خبری مستقل در کشور آرژانتین بر این باورند که لیونل مسی به دلیل اختلافاتی که با مائورو ایکاردی دارد موجب این شده است تا تیم ملی این کشور دچار لطمه شود و اختلافات میان سامپائولی با مسی نیز بالا بگیرد تا همه مسئولیت های نهایی به مسی ختم شود!

 

باید دید در نهایت چه کسی در این بازی کشنده پیروز خواهد شد، جنگی که این روزها اغلب هواداران تیم ملی آرژانتین را به سوی سامپائولی کشانده است تا اکثریت به حمایت از تفکرات او بپردازند و رفتارهای ضرر رساننده لیونل مسی را مورد انتقاد قرار دهند.

سایت ورزش ۱۱، بصورت کاملا خصوصی فعالیت می کند و هیچگونه وابستگی به ارگان و یا سازمان دولتی ندارد، جهت حمایت از این سایت مردمی، ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار