۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

مهمترین اخبار ۸ ساعت گذشته

خلاصه بازی: دانمارک ۴ – لهستان ۰

صفحه نخست روزنامه های ورزشی شنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۶

۳۰۲ Found

خلاصه بازی: مالت ۰ – انگلیس ۴

خلاصه بازی: جمهوری چک ۱ – آلمان ۲

کد خبر: 277742 | تاریخ انتشار: ۴:۲۸:۴۵ - دوشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۶ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

ادعای گاتزتا؛ موراتا طی روزها های آتی به میلان می پیوندد


ادعای گاتزتا؛ موراتا طی روزها های آتی به میلان می پیوندد

آلوارو موراتا

آلوارو موراتا

به گزارش ورزش ۱۱، نشریه گاتزتا دلا اسپورت ایتالیا در تازه ترین ادعای خود عنوان داشت باشگاه آث میلان که پر کار ترین باشگاه در امر نقل و انتقالات تا به این لحظه بوده است، در تلاش است تا انتقال آلوارو موراتا را نهایی نماید.

 

در ادامه این گزارش آمده است که باشگاه روسونری در دو جبهه در حال مذاکره است تا آندره بلوتی و آلوارو موراتا را به خدمت بگیرد و مذاکرات خود را با نمایندگان باشگاه ها برای جذب این دو بازیکن سرعت بخشیده است؛ هرچند که احتمال می رود به زودی بلوتی راهی میلان شود اما مذاکرات در ارتباط با موراتا همچنان ادامه دارد.

 

گفته می شود میلان برای جذب موراتا مبلغ ۷۰ میلیون یورو پیشنهاد داده است و حاضر برای جذب این بازیکن سالانه ۱۰ میلیون یورو حقوق بدهد؛ باشگاه آث میلان تا به این لحظه یکی از پر کار ترین تیم های حاضر در بازار نقل و انتقالاتی بوده است و توانسته است بونوچی ؛ کسیه، بیگلیا، کونتی، موساکیو، چالهان اوغلو و.. را به خدمت بگیرد.

سایت ورزش ۱۱، بصورت کاملا خصوصی فعالیت می کند و هیچگونه وابستگی به ارگان و یا سازمان دولتی ندارد، جهت حمایت از این سایت مردمی، ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر