ارائه خدمات حمل و نقل رایگان هواداران فوتبال در جام جهانی روسیه


ارائه خدمات حمل و نقل رایگان هواداران فوتبال در جام جهانی روسیه

  • #فوتبال
  • #روسیه
  • #جام جهانی روسیه
  • #حمل و نقل رایگان
  • #هواداران فوتبال
  • #جام جهانی ۲۰۱۸

   از روسیه خبر می‌رسد در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه  ارائه خدمات حمل و نقل رایگان هواداران فوتبال آغاز می‌شود .    


به نقل از سایت رسمی کمیته سازماندهی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، معاون نخست‌وزیر جمهوری تاتارستان اعلام کرد ظرف یک ماه آینده کارهای مربوط به مراکز تمرینی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در شهر کازان پایان خواهد یافت.

 

رستم نیگماتولین در جمع خبرنگاران گفت: تمامی کارهای مربوط به آماده‌سازی مراکز تمرینی تیم‌های ملی شرکت‌کننده در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در منطقه تاتارستان تا یک ماه دیگر پایان خواهد یافت. ۳ مرکز تمرینی الان آماده هستند و فقط مرکز تمرینی اسویاگا تا یک ماه دیگر کار دارد.

کازان میزبان شش دیدار جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در مراحل گروهی، یک‌هشتم و یک‌چهارم نهایی خواهد بود. ورزشگاه این شهر پیش از این در جام کنفدراسیون‌های ۲۰۱۷ روسیه نیز مورد بهره‌برداری رسمی قرار گرفته بود.

 

هواداران فوتبال در روسیه و از سراسر جهان می‌توانند همانند جام کنفدراسیون‌های ۲۰۱۷ در مدت‌زمان جام جهانی ۲۰۱۸ نیز می‌توانند از قطارهای رایگان میان شهرهای میزبان رقابت‌ها بهره ببرند. حتی در بعضی از روزهای جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه هوادارانی که بلیت بازی‌ها را خریداری کردند می‌توانند از حمل و نقل رایگان استفاده کنند. هواداران فوتبال برای تهیه بلیت‌‌های رایگان از هم‌اکنون باید درخواست‌های خود را به سایت رسمی کمیته سازماندهی جام جهانی ارسال کنند.

جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه با شرکت ۳۲ تیم از جمله ایران در ۱۲ ورزشگاه ۱۱ شهر برگزار خواهد شد.

 

 

یک ماه تا پایان کار مراکز تمرینی کازان و آغاز خدمات حمل و نقل رایگان هواداران
از بقیه مطالب دیدن فرمایید

بخش ارسال دیدگاه ها بسته شده است