۳۰۲ Found

پیروزی اول یاران رضاییان با جدایی از قعر جدول

مهمترین اخبار ۸ ساعت گذشته

نانت ۳ امتیاز ارزشمند به دست آورد

رسمی؛ آرتورو ویدال دیدار برابر هرتابرلین را از دست داد

۳۰۲ Found

فروریزی فنس ورزشگاه آمی‌ین ۳ مجروح به جا گذاشت

فاجعه در ورزشگاه آمینز تلفات به جای گذاشت

پیروزی اول یاران رضاییان با جدایی از قعر جدول

مقصد بعدی پپ گواردیولا مشخص شد

خلاصه بازی: لگانس ۰ – اتلتیکومادرید ۰

برتری بولونیا در خانه جنوا

کد خبر: 278050 | تاریخ انتشار: ۱۳:۲۲:۵۵ - دوشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۶ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

اریک توهیر به زودی از سمت مدیریت باشگاه اینتر کنار خواهد رفت


اریک توهیر به زودی از سمت مدیریت باشگاه اینتر کنار خواهد رفت

اریک توهیر

اریک توهیر

به گزارش ورزش ۱۱، اریک توهیر مالیک باشگاه اینتر میلان که با وعده ی بازگرداندن قدرت و اعتبار به تاج و تخت ریاست باشگاه اینتر رسیده بود و سهام ایمن باشگاه را خریداری کرده بود لحظاتی پیش رسما اعلام کرد دیگر قصد ادامه همکاری با این باشگاه را ندارد و به دلیل مشغله های دیگر نمی تواند به امور باشگاه برسد.

 

باشگاه اینتر میلان در تابستان گذشته عمده سهام خود را به سرکت سرمایه گذاری سونینگ واگذار کرد، و در این حال نقش توهیر در باشگاه بسیار کمرنگ شد تا این شرکت عمده امور باشگاه در اختیار بگیرد.

 

توهیر در اراتباط با کناره گیری خود از ریاست باشگاه اظهار داشت : بازی های آسیایی سال ۲۰۱۸ در راه است و می خواهم به کشورم برای برگزاری هرچه بهتر این رقابت ها کمک کنم، در حال حاضر نمی توانم به امور باشگاه و همچنین کشورم رسیدگی کنم؛ تقریبا ۳ ماه است که به دلیل مشغله نتوانسته ام به میلان بروم!

 

زمانی که بحث همکاری با سونینگ مطرح شد می خواستیم که منافع مالی به باشگاه برسد، آنها هم بودجه باشگاه را سه برابر افزایش دادند، البته من بابت ناکامی و نتایج فصل قبل بسیار ناراحتم! این تنها مشکل من نیست، اما دیگر نمی توانم به تمام امور باشگاه برسم و تصمیم به کناره گیری از باشگاه دارم .

سایت ورزش ۱۱، بصورت کاملا خصوصی فعالیت می کند و هیچگونه وابستگی به ارگان و یا سازمان دولتی ندارد، جهت حمایت از این سایت مردمی، ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار