طیبی در آستانه بازگشت به پارس جنوبی جم

۳۰۲ Found

تساوی هیرنوین در خانه ویتسه

مهمترین اخبار ۸ ساعت گذشته

شکست والنسیا ۹ نفره در زمین قعرنشین

تساوی هیرنوین در خانه ویتسه

برتری خانگی اوستنده در حضور کمرنگ رضاییان

صفحه نخست روزنامه های ورزشی یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶

مدال برنز یخ نوردی جام جهانی برگردن صفدریان

سایپا با ارسال فیلم به کمیته انضباطی از تراکتورسازی شکایت کرد

لیل در خانه رقیبش شکست خورد

گواردیولا: بازی فوق العاده ای را به نمایش گذاشتیم

کد خبر: 313812 | تاریخ انتشار: ۶:۴۱:۴۹ - چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۶ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

از امریکای جنوبی تا روسیه با کارناوال و سامبا


از امریکای جنوبی تا روسیه با کارناوال و سامبا


به گزارش ورزش ۱۱، تیم ملی برزیل بامداد امروز در دیداری کاملا یک طرفه توانست شیلی را شکست دهد، شیرینی این برد برای سلسائو قطعا به تلخی حذف یاران آرتورو ویدال نیست ولی پر افتخار ترین تیم جام جهانی نشان داد برای قهرمانی در ۲۰۱۸  از همین حالا به هیچ تیمی رحم نمی کند.صعود برزیل را باید سامبا تشبیه کرد، حالا کارناوال های معروف برزیلی در تدارک سفری طولانی به روسیه هستند.

برزیلی ها که عاشق فوتبال اند با عمل کردشان در مقدماتی جام جهانی نشان دادند که یکی از مدعیان اصلی جام جهانی محسوب می شوند.  تیم ملی برزیل از ۱۸ دیدار خود در منطقه آمریکای جنوبی ۴۱ امتیاز گرفت و با ۱۰ امتیاز اختلاف نسبت به تیم دوم با قدرت در صدر جدول ایستاد. آن ها در  راه رسیدن به جام جهانی تیم های بزرگ منطقه خود را گلباران کردند، از برد ۳-۰ مقابل آرژانتین و شیلی گرفته تا  تحقیر اروگوئه رده دومی در خانه اش با ۴ گل،  برزیلی ها بازی های مقدماتی را دست گرمی می دانند برای فرا رسیدن روز موعود و برخورد احتمالی با تیم ملی آلمان،  تا انتقام شکست تحقیر آمیز خود را از این تیم بگیرند.

بازیکنان تیم ملی برزیل
بازیکنان تیم ملی برزیل

حالا تیتو با در اختیار داشتن شاگردانی چون نیمار، پائولینیو، کاسمیرو، دنی آلوز، کوتینیو، الکس ساندرو، سیلوا  و … به فکر  ششمین قهرمانی کشور برزیل در جهان است. برزیل ۲۰۱۷ جنس کاملا جوری  برای رسیدن به موفقیت دارد. ۴۱ گل زده و تنها ۱۱ گل خورده در ۱۸ دیدار نشان می دهدآنها در تمامی نقاط زمین بازیکنان فوق العاده ای را در اختیار دارند.

نیمار دوست داشتنی فرد در کشور برزیل محسوب می شود و کمتر فوتبال دوستی را می توانید در این کشور پیدا کنید که پیراهن این بازیکن را نداشته باشد. حالا نمیار تا خارج کردن فوتبال دنیا از مسی و رونالدو تنها یک قدم فاصله دارد. اگر تیم ملی برزیل در جام جهانی بتواند به قهرمانی دست یابد قطعا نیمار بیشترین سود را از این قهرمانی خواهد برد. بازیکنی که با تکنیک خود در هر بازی فوتبال دوستان را به وجد می آورد  حالا در کنار هم بازیهایش خود را آماده آزمونی سخت می کند.

جام جهانی سه دوره ای است که در تسخیر تیم های اروپای درآمده،  حالا سلسائو یکی از قدرت های غیر اروپایی محسوب می شود که توانایی و نیروی لازم برای قهرمان شدن را دارد و باید دید آن ها می توانند دو باره بر بام جهان بیاستند یا خیر؟

جدول مقدماتی جام جهانی در منطقه امریکای جنوبی
جدول مقدماتی جام جهانی در منطقه امریکای جنوبی

 

سایت ورزش ۱۱، بصورت کاملا خصوصی فعالیت می کند و هیچگونه وابستگی به ارگان و یا سازمان دولتی ندارد، جهت حمایت از این سایت مردمی، ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار