رکابزن ایرانی فاتح چهارمین مرحله تور ایران-آذربایجان شد

تراکتورسازی مساعدت‌های لازم را برای برگشت نوراللهی به پرسپولیس انجام داده است

اسامی محرومان هفته نهم لیگ برتر فوتبال اعلام شد

مورینیو: شرایط جدول برای ما بسیار دلپذیر است

۳۰۲ Found

حاشیه و اعتراض برای مربی خارجی کمتر است/ کار در استقلال سخت نیست

سامپائولی: مسی فرشته الهام بخش آرژانتین است

برنامه مسابقات و زمان اعزام کاروان ایران اعلام شد

عبداللهی: در استقلال مافیا نداریم، حاشیه سازی از بیرون صورت می گیرد

تراکتورسازی مساعدت‌های لازم را برای برگشت نوراللهی به پرسپولیس انجام داده است

سید بندی جام جهانی ۲۰۱۸ مشخص شد

فنونی‌زاده: اگر برانکو موهایش را رنگ نکند، مثل شفر می‌شود!/ چطور طارمی خودش را بزرگتر پرسپولیس نامید؟

کد خبر: 314009 | تاریخ انتشار: ۱۱:۴۵:۲۳ - چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۶ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

از بس ما حرفه ای هستیم!


از بس ما حرفه ای هستیم!

داربی تهران

داربی تهران

به گزارش ورزش۱۱، واقعا دارد به من سخت می گذرد، آخر حرفه ای گری تا کجا. دوستان باور کنید دارید در حرفه ای گری زیاده روی می کنید. مدیران فدراسیون که مدام می گویید تلویزیون حق پخش را نمی دهد، شما چقدر می توانید حرفه ای باشید که با برگزاری قرعه کشی جام حذفی در یک برنامه تلویزیونی پاسخی شایسته به عدم همکاری رسانه ملی در پرداخت حق پخش فوتبال دادید!

حرفه ای بودن خوب است اما ما دیگر بیش از حد حرفه ای هستیم! ما بازیکنی داریم که بیش از یک میلیارد پولی را که برای فسخ قرارداد برایشان واریز شده را بدون فسخ قرارداد به جیب می گذارد، صاف در چشممان نگاه می کند و می گوید اتفاقی نیفتاده زود بر میگردم و دوباره آقای گل می شوم،  از بس حرفه ای است. مربی داریم که آخرین افتخار او نتیجه ای غیرمنتظره در یک بازی خاص در دو دهه پیش است و در این بیست سال مفتخر به تسریع سقوط چند تیم لیگ برتری بوده است اما کارلوس کی روشی را که فرگوسن او را بهترین همکار خود در دوران مربیگری اش معرفی می کند را قبول ندارد، از بس حرفه ای است.

ما مثل مدیران بایرن نیستیم که تاکید کنیم بازیکنان خارجی مان باید زبان آلمانی یاد بگیرند، ما از این کارهای غیر حرفه ای نمی کنیم ما برای با کلاس ظاهر شدن چند کلمه خارجی را وسط حرف هایمان می اندازیم و همزمان با اجنبی خواندن بازیکنان و مربیان خارجی حاضر در فوتبال ایران رگ گردنمان از عشق به وطن بیرون می زند، از بس حرفه ای هستیم.

خواهش می کنم این کار را با ما نکنید، باور کنید قلب ما ضعیف است و دارد بوم بوم می زند. لطفا حرفه ای بودن و داشتن لیگ حرفه ای را در حد همان عوض کردن شماره  پیراهن بازیکنان بگذارید و بیش از این در این باره افراط نکنید.

سایت ورزش ۱۱، بصورت کاملا خصوصی فعالیت می کند و هیچگونه وابستگی به ارگان و یا سازمان دولتی ندارد، جهت حمایت از این سایت مردمی، ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار