از نایب قهرمانی شاگردانم رضایت دارم/ نیاز به تجربه بیشتر داریم


از نایب قهرمانی شاگردانم رضایت دارم/ نیاز به تجربه بیشتر داریم

  • #دلارام مرزآبادی مربی کانوپولو
  • #مالزی
  • #مسابقات قهرمانی آسیا
  • #نایب قهرمانی ایران
  • #کانوپولو

سرمربی تیم ملی کانوپولوی بانوان ایران پس از نایب قهرمانی تیمش در آسیا گفت: از عملکرد شاگردانم رضایت دارم.


دلارام مرزآبادی پس از کسب عنوان نایب قهرمانی تیمش در مسابقات کانوپولوی قهرمانی آسیای مالزی اظهار داشت: تمام تیم‌های حاضر در این رقابت‌ها با قدرت بالایی در میدان ظاهر شدند. کشورهایی چون چین تایپه، سنگاپور و ژاپن با آمادگی کامل و تیم‌های بسیار خوب در مسابقات حضور داشتند. ما بازی‌های آسیایی جاکارتا را پیش‌رو داریم و همین مسئله باعث شده بود تا تیم‌ها از قبل برای حضور در این دیدارها برنامه‌ریزی کرده و با آمادگی کاملی در آن شرکت کنند.

 

وی افزود: تیم ما نیز در مقایسه با این کشورها بسیار خوب بود و از عملکرد شاگردانم رضایت دارم. تیم ما تیم جوانی بود و این تجربه اولی بود با این ترکیب در مسابقات آسیایی حاضر می‌شد. با این شرایط کسب مدال نایب قهرمانی آسیا توسط این تیم برای مسئولین فدراسیون هم دور از انتظار بود.

 

سرمربی تیم کانوپولوی بانوان کشورمان تصریح کرد: بچه‌های من تجربه‌ حضور در مسابقات آسیایی را نداشتند. چند نفر از آنها از تیم جوانان و بقیه هم برای اولین سال بود که به عنوان بازیکن ثابت در تیم ملی بزرگسالان حضور داشتند. جا دارد از تلاش و غیرت آنها و کسب این مدال ارزشمند تقدیر و تشکر کنم.

 

مرزآبادی ادامه داد: شرایط مسابقات آسیایی خوب بود اما برای پیشرفت و کسب تجربه و حضور در بازیهای آسیایی جاکارتا، فدراسیون باید تدابیر بیشتری داشته باشد و تیم را به کاپ‌های باشگاهی، مسابقت آسیایی و اروپایی اعزام کند.

 

وی در پایان خاطرنشان کرد: چیزی که باعث پیشرفت ما می‌شود، تنها کسب تجربه است. تیم برای حضور در مسابقات رسمی باید تجربه‌های جهانی را کسب کنیم تا بتوانند بهترین عملکرد را داشته باشند.

 

مسابقات کانوپولوی قهرمانی آسیا از ۱۸ تا ۲۱ آبان ماه در مالزی برگزار شد و کاروان ایران در این رشته صاحب مدال طلا مردان بزرگسال و سه مدال نقره توسط تیم های بانوان جوان و بزرگسال و تیم مردان در رده سنی جوانان شد.

از نایب قهرمانی شاگردانم رضایت دارم/ نیاز به تجربه بیشتر داریم
از بقیه مطالب دیدن فرمایید

بخش ارسال دیدگاه ها بسته شده است