والورده: تاریخ دقیق بازی کردن کوتینیو را نمی‌دانم!

لاس پالماس ۲_۱ والنسیا؛ شکست خفاش‌ها مقابل لاس‌پالماس

خلاصه بازی: لاس پالماس ۲ – والنسیا ۱

وداع زودهنگام کامرون با جام ملتهای آفریقا

وداع زودهنگام شیرهای رام نشدنی

طیبی در آستانه بازگشت به پارس جنوبی جم

۳۰۲ Found

تساوی هیرنوین در خانه ویتسه

مهمترین اخبار ۸ ساعت گذشته

شکست والنسیا ۹ نفره در زمین قعرنشین

تساوی هیرنوین در خانه ویتسه

برتری خانگی اوستنده در حضور کمرنگ رضاییان

کد خبر: 314121 | تاریخ انتشار: ۱۶:۵۰:۳۳ - چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۶ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

استام: بازیکنان منچستر یونایتد و لیورپول باید در تونل ورودی با هم مهربان تر باشند!


استام: بازیکنان منچستر یونایتد و لیورپول باید در تونل ورودی با هم مهربان تر باشند!

لیورپول و منچستر یونایتد

لیورپول و منچستر یونایتد

به گزارش ورزش ۱۱، یاپ استام اسطوره هلندی باشگاه منچستر یونایتد و سرمربی حال حاضر باشگاه دسته اولی ردینگ از بازیکنان دو تیم منچستر یونایتد و لیورپول خواست تا در هنگام رویارویی با یکدیگر در تونل ورودی استادیوم برخورد مهربانانه تری نسبت به هم داشته باشند.

 

شاگردان ژوزه مورینیو شنبه هفته آینده به مرسی ساید سفر خواهند کرد تا شکست ناپذیری خود در لیگ جزیره مقابل لیورپول را تداوم بخشند و کمتر هوادار فوتبالی در جهان وجود دارد که از حساسیت های دیدار این دو تیم مطرح فوتبال انگلیس بی خبر باشد. در همین راستا یاپ استام مدافع سالهای نه چندان دور منچستر یونایتد که در دوران فوتبالش در این تیم هرگز در مقابل لیورپول شکستی را تجربه نکرده است، معتقد است حساسیت های این بازی محدود به درون زمین است و بازیکنان باید برخورد مهربانانه تری در خارج از زمین با یکدیگر داشته باشند. وی در این خصوص می گوید:

-

این روزها بازیکنان فوتبال برخورد گرمی با یکدیگر دارند و این دوستی ها باید به تونل ورودی دیدار منچستر یونایتد و لیورپول هم وارد شود. زمانی که ما در این دیدار حضور پیدا می کردیم، اتفاقات عجیبی را در تونل ورودی به زمین شاهد بودیم و این ها اتفاقاتی است که نباید تکرار شوند. تمام حساسیت این دیدار به خاطر رقابت سنتی این دو تیم است اما زمانی که برخورد بازیکنان این دو تیم را می بینم هیچ اثری از دوستی در آن وجود ندارد. درست است که حساسیت های این دیدار بالاست اما فکر می کنم پیروز شدن به هر قیمتی ارزشمند نیست.

-

 

یاپ استام و ژوزه مورینیو
یاپ استام و ژوزه مورینیو

 

علیرغم رکورد موفقیت آمیز استام در رویارویی های گذشته اش با لیورپول، این بازیکن معتقد است چنین بازیهایی لزوما باعث لذت بردن وی نبوده است. او در این خصوص افزود:

-

این نوع بازیها چندان خوشایند نیستند. همه به این دیدارها با شور و اشتیاق نگاه می کنند اما زمانی که شما به عنوان بازیکن وارد چنین بازیهایی می شوید، همه چیز متفاوت می شود و شما می دانید که با توجه و فشار زیادی از سوی طرفداران خودی برای کسب پیروزی قرار دارید و به همین دلیل شما تمام تلاشتان را می کنید تا آنچه در توان دارید به حریف خود نشان دهید و این موضوع برای من چندان لذت بخش نیست.

-

 

 

سایت ورزش ۱۱، بصورت کاملا خصوصی فعالیت می کند و هیچگونه وابستگی به ارگان و یا سازمان دولتی ندارد، جهت حمایت از این سایت مردمی، ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار