کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال رسیدگی کند/ ارتش سایبری برای توهین!

قاسمی: با قدرت برمی‌گردم/ امیدوارم محبی در مسابقات جهانی موفق باشد/ هیچ وقت بدون اجازه اردو را ترک نکردم

ریشه مشکلات در فدراسیون است/مقصر کسی است که پیروانی را انتخاب کرد

ویدئو های جذاب روز گذشته دوشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۶

مهمترین اخبار ۸ ساعت گذشته

کد خبر: 277601 | تاریخ انتشار: ۱۴:۰۰:۲۲ - یکشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۶ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

استرالیا هم سهمیه جهانی گرفت


استرالیا هم سهمیه جهانی گرفت

  • #تیم ملی والیبال استرالیا
  • #والیبال قهرمانی جهان

تیم ملی والیبال استرالیا با شکست چین تایپه در آخرین روز رقابت‌های انتخابی قاره آسیا، موفق به کسب سهمیه مسابقات قهرمانی جهان شد.


به نقل از سایت فدراسیون والیبال، رقابت‌های انتخابی جهان در گروه B آسیا که از پنج روز پیش در شهر کانبرای استرالیا آغاز شده بود، عصر امروز پس از برگزاری ۱۰ دیدار بین پنج تیم شرکت کننده به پایان رسید.

در پایان این رقابت‌ها، تیم ژاپن با کسب ۴ برد و ۱۱ امتیاز و استرالیا با کسب سه برد ۱۰ امتیاز سهمیه جهانی گرفتند و تیم‌های چین تایپه، تایلند و نیوزلند نیز بدون کسب سهمیه به کار خود در این رقابت‌ها پایان دادند.

در آخرین روز این رقابت‌ها دو مسابقه برگزار شد که تایلند سه بر یک نیوزلند را شکست داد. ملی پوشان تایلند در ست سوم ۲۷ بر ۲۵ مغلوب نیوزیلند شدند اما در ست‌های اول، دوم و چهارم به ترتیب با امتیازهای ۲۵ بر ۲۰، ۲۵ بر ۱۶ و ۲۵ بر ۱۹ به پیروزی رسیدند ولی این برد برای صعودآنها کافی نبود.

در آخرین مسابقه این رقابت ها دو تیم استرالیا و چین تایپه در حالی به مصاف یکدیگر رفتند که برنده این مسابقه سهمیه جهانی می‌گرفت. در نهایت تیم میزبان در سه ست متوالی با امتیاز مشابه ۲۵ بر ۲۳ چین تایپه را شکست داد و جهانی شد.

نوزدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی مردان جهان ۲۰۱۸ با حضور ۲۴ تیم و برای نخستین بار به میزبانی دو کشور ایتالیا و بلغارستان برگزار می‌شود.

چهار تیم از قاره آسیا به این رقابت ها صعود می‌کنند که دو سهمیه دیگر در رقابت های گروه A در اردبیل مشخص می‌شوند. در رقابت‌های شهر اردبیل که از ۱۹ تا ۲۳ مردادماه با ۱۰ دیدار پیگیری می شود، تیم‌های ایران، چین، کره‌جنوبی، قطر و قزاقستان شرکت می کنند.

 

 

استرالیا هم سهمیه جهانی گرفت
از بقیه مطالب دیدن فرمایید

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر