۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

کد خبر: 347337 | تاریخ انتشار: ۱۵:۰۷:۰۲ - دوشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۶ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

استقلالی ها مصمم به تغییر حکم جپاروف


استقلالی ها مصمم به تغییر حکم جپاروف


باشگاه استقلال نسبت به حکم محرومیت یک ماهه سرور جپاروف معترض است و آن را غیرمنصفانه می داند.  بر همین اساس استقلالی ها در تلاشند تا با اعتراض از مجاری رسمی و حتی غیررسمی این حکم را عوض کنند.  استقلالی ها امروز صبح هم یک نامه اعتراضی در این مورد به فدراسیون  فوتبال ارسال کردند.  
 
 
 
 در  همین زمینه، پندار توفیقی که روز گذشته با انتشار یک متن انتقادی تند در فضای مجازی، فدارسیون و کمیته انضباطی را به جانبداری متهم کرده بود، امروز هم در مصاحبه ای تاکید کرد:  «متاسفانه در ماه‌های گذشته حکم‌های عجیبی علیه استقلال صادر شده و حکم صادره برای جپاروف هم مثل همان احکام قبلی است ولی این بار کوتاه نمی‌آییم».  
 
 
 
استقلالی ها ادعا می کنند که دلیل اصلی جوسازی های تیم حریف و اعتراضات شخص برانکو بوده است.  
 
 
 
عبداللهی سرپرست استقلال هم  درباره رای صادر شده درباره جپاروف گفته است:  «از رای جپاروف ناراحت هستیم. یک جو برای حاشیه سازی علیه استقلال درست شد و همه تیم ترجیح دادیم تا سکوت کنیم تا آرامش استقلال حفظ شود و ترجیح دادیم تا از دامن زدن به حاشیه ها جلوگیری کنیم اما حالا مطمئنا کمیته انضباطی ما پیگیر این اتفاق خواهد بود».  
 
 
 
این در حالی است که روز گذشته خود جپاروف هم با انتقاد از سرمربی پرسپولیس گفته بود که باورش نمی شود کمیته انضباطی تنها بخاطر صحبت های برانکو این بازیکن را محروم کند.  
 
 
 
در همین حال، کارشناسانی مانند علی خسروی کارشناس هم به این مسئله واکنش نشان داده اند.  خسروی با انتشار پستی در اینقحق را به استقلالی ها داده و نوشته که در نظر گرفتن یک ماه محرومیت برای جپاروف زیاد است.  
 
 
 
حالا باید منتظر باشیم و ببینیم که فدراسیون و کمیته انضباطی که پیش از این هم نشان داده بیشتر براساس جو موجود تصمیم گیری می کند نه قوانین واقعی، حالا در مقابل این حجم از اعتراضات کوتاه می آید و رای جپاروف را تغییر می دهد یا خیر.

خبر استقلالی ها مصمم به تغییر حکم جپاروف از سایت www.hometehran.com امیدوارم لذت برده باشید کامنت هم یادتون نره

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار