استقلال با شکست مقابل پارس به رختکن رفت


استقلال با شکست مقابل پارس به رختکن رفت

  • #استقلال

نیمه نخست دیدار تیم‌های پارس‌جنوبی جم و استقلال تهران با برتری شاگردانمهدی تارتار خاتمه یافت.


در ادامه دیدارهای هفته ششم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور از ساعت ۲۰ امشب (جمعه) تیم‌های پارس جنوبی جم و استقلال در ورزشگاه تختی شهر جم به مصاف هم رفتند که نیمه نخست این دیدار با برتری یک بر صفر تیم پارس جنوبی جم به پایان رسید. علی دشتی در دقیقه ۳۸ تنها گل نیمه نخست این دیدار را به ثمر رساند.

محسن فروزان، حامد نورمحمدی، مجتبی لطفی، فرشاد محمدی، میثم تیموری، فرشاد سالاروند، حسین پورامینی، امید سینک، علی دشتی (مهدی زبیدی – ۴۵)، ابراهیم صالحی و آلویس نانگ؛ ۱۱ بازیکن اصلی تیم پارس برای این دیدار هستند.

آبی‌پوشان پایتخت نیز در این دیدار با ترکیب سیدحسین حسینی، روزبه چشمی، لئاندرو پادوانی، خسرو حیدری، آرمین سهرابیان، فرشید باقری، امید نورافکن، فرشید اسماعیلی، سرور جپاروف، جابر انصاری و علی قربانی به میدان رفتند.

اشکان خورشیدی داور این دیدار در نیمه نخست به فرشاد محمدی‌مهر از پارس‌ جنوبی جم و روزبه چشمی از استقلال کارت زرد نشان داد.

نیمه نخست:

دقیقه ۵: شوت زمینی امیدسینک از پشت محوطه جریمه استقلال با اختلاف از کرنر دروازه حسینی به بیرون رفت.

دقیقه ۱۰: حرکت پا به توپ امید سینک در داخل محوطه جریمه استقلال با شوت این بازیکن همراه شد که حسینی، دروازه بان استقلال ضربه این بازیکن را برگشت داد تا یک موقعیت خوب گلزنی برای شاگردان تارتار از دست برود.

دقیقه ۱۵: ضربه آزاد جپاروف از سمت راست خط دفاعی پارس جنوبی در تیر دوم دروازه پارس جنوبی با ضربه سر انصاری همراه شد که این ضربه به دروازه نرسید و به سمت چپ رفت.

دقیقه ۲۷: حرکات پا به توپ روزبه چشمی از قلب دفاع استقلال با دربیل سه بازیکن پارس جنوبی تا پشت محوطه جریمه تیم شاگردان تارتار همراه شد اما در نهایت ضربه چشمی با با برخورد به مدافعان پارس به کرنر رفت.

دقیقه ۲۹: شروع مجدد عالی محسن فروزان در پشت مدافعان استقلال با فرار ابراهیم صالحی همراه شد اما ضربه این بازیکن را حسینی به زیبایی به کرنر فرستاد تا بهترین موقعیت پارس جنوبی جم تا این دقیقه از بازی از دست برود.

دقیقه ۳۸: علی دشتی با توپ ربایی عالی از پادوانی در داخل محوطه جریمه استقلال صاحب موقعیت شد که با یک سر توپ عالی از سد چشمی گذشت و ضربه آخر خود را به سمت دروازه حسینی شلیک کرد که با برخورد به سهرابیان وارد دروازه استقلال شد.

 

 

رو در رو (در این تورنمنت)


محتوای دیگر از این بازی

استقلال با شکست مقابل پارس به رختکن رفت
از بقیه مطالب دیدن فرمایید

بخش ارسال دیدگاه ها بسته شده است