والورده: دیدار سختی در پیش است، مسی تمدید خواهد کرد

افشاگری جدید علی کریمی: پاسخگوی ۶۹ میلیارد تومان ضرر به باشگاهها باشید!

نوری‌زاده مثل رشنونژاد هم حذف شد

۳۰۲ Found

بیژن حیدری: کمک به زازله زدگان برایم مهمتر از داوری فوتبال است

غیبان پر شمار بارسلونا برابر لگانس

بیانیه شدیداللحن باشگاه نساجی درباره سهم بلیت فروشی

ادعای عجیب زیدان؛ بیل ۴ روز دیگر بر می گردد

۳۰۲ Found

وضعیت نامشخص کرمی برای بازی با جمی‌ها

مورینیو خبر داد؛ زلاتان و پوگبا آماده بازی برای منچستر یونایتد هستند

آخرین وضعیت مصدومان سپاهان برای بازی با تراکتورسازی

کد خبر: 327834 | تاریخ انتشار: ۱۵:۲۰:۲۸ - دوشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۶ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

اصفهانیان: حق الزحمه داوران افزایش پیدا کرد


اصفهانیان: حق الزحمه داوران افزایش پیدا کرد

اصفهانیان

اصفهانیان

به گزارش ورزش ۱۱ و به نقل از  سایت رسمی فدراسیون فوتبال، فریدون اصفهانیان، رئیس کمیته داوران درباره افزایش دستمزد داوران گفت: با توجه به اینکه در جلسات قبلی هیات رئیسه طرح افزایش دستمزد داوران کلیه مسابقات (فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی) در بخش آقایان و بانوان را ارائه کرده بودیم، خوشبختانه در جلسه امروز (دوشنبه ۲۲ آبان) هیات رئیسه فدراسیون فوتبال این طرح به تصویب اعضای هیات رئیسه رسید.
وی در ادامه بیان کرد: بر هیچکس پوشیده نیست داوران در فوتبال ایران زحمات زیادی می‌کشند و تحت فشارهای فراوانی قرار دارند. معتقدم داوران همانند بازیکنان، مربیان و کلیه دست اندرکاران فوتبال در یک تیم باید از حمایت های مالی برخوردار باشند. زیرا آنها نیز همانند بازیکنان نیاز به مربی بدنساز، متخصص تغذیه، فیزیوتراپ  دارند تا از لحاظ روحی و روانی  تقویت شوند و نهایتا رفاه نسبی را داشته باشند.
عضو هیات رئیسه فدراسیون اظهار داشت: در جلسه امروز مقرر شد دستمزد داوران فوتبال ۳۰% ، فوتسال و فوتبال ساحلی ۳۵% در بخش آقایان افزایش پیدا کند. همچنین فوتبال بانوان ۵۰% و فوتسال و فوتبال ساحلی بانوان ۴۰% افزایش پیدا کرد.
اصفهانیان در پایان ضمن تشکر از رئیس فدراسیون و اعضای هیات رئیسه گفت: جا دارد تشکر ویژه ای از مهدی تاج به دلیل حمایت هایی که از داوران کرده است، داشته باشم. امیدوارم در آینده با عملکرد خوب داوران در مسابقات پیشرو موفقیت های بیشتری در این زمینه کسب کنیم.
 

سایت ورزش ۱۱، بصورت کاملا خصوصی فعالیت می کند و هیچگونه وابستگی به ارگان و یا سازمان دولتی ندارد، جهت حمایت از این سایت مردمی، ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار