خبر دولت از مردم برای حضور در مراسم هفتمین روز ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی دعوت کرد

عکس/ بوسه سردار بر پیشانی سردار

عکس/ پسر شهید بدرالدین در بزرگداشت پدر

عکس/ پسر شهید بدرالدین در بزرگداشت پدر

عکس/ صنایع جدید تولید سلاح‌های پیشرفته

عکس/ حداد، جنتی، ناریندا مودی

عکس/ توانمندسازی ۴۳۰۲ خانوار کمیته امداد

عکس/ نماد مقاومت خرمشهر

عکس/صفحه‌نخست روزنامه‌های سه‌شنبه ۴ خرداد

عکس/ مرسدس بنز ۳میلیارد تومانی در تهران

عکسی زیبا از ضریح حرم امام حسین(ع)

عکس/ دره هلو در چین

کد خبر: 2184 | تاریخ انتشار: ۱۴:۴۶:۱۰ - چهارشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۴ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

انتخابات امسال فضایی حساس در نسل جوان جامعه ایجاد نموده است

بسمه تعالی

مهم بودن بیش از پیش این دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری ، فضایی بسیار حساس و پر از شور و شوق را بخصوص در نسل جوان جامعه ایجاد نموده است. با توجه به شرایط حساس امنییتی منطقه خاورمیانه و قرارگرفتن دولت محترم در فضای پسابرجام استحکام اقتدارملی کشور گرانیگاه برنامه های دولت اعتدال را تشکیل می دهد و جا دارد مردم بیدار ، نجیب و در صحنه ایران عزیز که با حضوری حماسی در روز ۲۲ بهمن مقدمه شرکت در انتخاباتی پرشور را کلید زده اند ، به یاری و همدلی با دولت اقدامی شایسته نمایند. بجاست از دست اندرکاران ستاد انتخابات در شورای محترم نگهبان و وزارت محترم کشور تشکر لازم را داشته باشیم که با تلاش ، بستری آرام و پر از نشاط را برای تحقق این حماسه ملی ایجاد نموده اند.

barghi o

همانطور که مقام معظم رهبری در فرمایشات اخیر خود کسانی که حتی با نظام و شخص ایشان موافق نیستند را به حضور در انتخابات دعوت نمودند ،لازم است تا با لبیک به فرمان ایشان و ایجاد حماسه ای دیگر با استفاده حداکثری از سرمایه اجتماعی و پتانسیل بزرگ ملت در تثبیت اقتدار نظام جمهوری اسلامی با حضور در انتخابات گامی اساسی برداریم.

باید بخاطر داشت که آنچه به هر نظام سیاسی اقتدار و قدرت در صحنه های بین المللی را می بخشد ، حضور مردم در تصمیم گیری های همگانی آن نظام می باشد.قدرت هر دولت در سایه تایید ملت معنا می پذیرد و یکی از مصادیق این معنا شرکت در انتخابات معمول آن نظام می باشد.

همانگونه که مقام معظم رهبری هر رای را به منزله حق الناس می دانند برماست که در انجام این فریضه ملی دینی با دقت نظر ، آگاهانه و دور از هرگونه جوسازی و بداخلاقی احتمام لازم را بکار بندیم.

 

محسن برقی فعال سیاسی

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار