۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

ویدئو های جذاب روز گذشته و بامداد امروز

مهمترین اخبار ۸ ساعت گذشته

گزارش ویژه ورزش ۱۱؛ مهاجمانی که در اولین فصل حضورشان در تیم جدید درخشیدند

بارسلونا در فکر ربودن بازیکن مورد نظر رئال مادرید

مرادمند: پزشک تیم اجازه نمی‌دهد مقابل پرسپولیس بازی کنم

۳۰۲ Found

آندره آ پیرلو، طراح فتح جام جهانی ۲۰۰۶ از فوتبال خداحافظی کرد

صفحه نخست روزنامه های ورزشی سه شنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۶

اعلام ورشکستگی یکی از باشگاه های قدیمی فوتبال ایتالیا

کد خبر: 317122 | تاریخ انتشار: ۲۱:۴۲:۴۴ - چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۶ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

اندرلخت ۰_۴ پاری سن ژرمن؛ پاریسی های رام نشدنی به بلژیکی ها رحم نکردند


اندرلخت ۰_۴ پاری سن ژرمن؛ پاریسی های رام نشدنی به بلژیکی ها رحم نکردند

اندرلخت 0_4پاری سن ژرمن

اندرلخت ۰_۴پاری سن ژرمن

به گزارش ورزش ۱۱، پاری سن ژرمن که در دیدار گذشته خود در رقابت های لیگ قهرمانان اروپا توانسته بود بایرن موینخ را با نتیجه ای سنگین شکست دهد، در هفته سوم این رقابت ها نیز ۳ امتیاز خارج از خانه دیگر را کسب کرد تا همچنان صدرنشین گروه B این تورنمنت باشد.

بازی با برتری قاطع PSG  آغاز شد و آن ها توسط امباپه اولین گل بازی های شب دوم را در دقیقه ۳ به ثمر رساندند. اما این پایان کار در نیمه اول نبود و ادینسون کاوانی با ضربه سری که در مقابل دروازه خالی زد اختلاف را به دو گل رساند.

نیمه دوم بازی خشن آغاز شد و چهار بازیکن در این نیمه از داور کارت زرد دریافت کردند که برای پاری سن ژرمن امباپه و تیاگو موتا از داور کارت در یافت کردند. پس از برخورد های ابتدای نیمه دوم نیمار ستاره برزیلی می دان در دقیقه ۶۶ گل سوم تیمش را به ثمر رساند. امری که در این فصل با تعدد ستاره در تیمش مواجه است، آنخل دی ماریا را به عنوان بازیکن جانشین در دقیقه ۷۵ به جای کاوانی به بازی آورد. دی ماریا در دقیقه ۸۸ آخرین گل تیمش را به ثمر رساند.در نهایت پاریسی ها با برتری ۴-۰ به بردی پرگل دست یافتند.

امری با تکیه بر بازیکنانی مانند نیمارف کاوانی، امباپه، آلوز و…. این فصل را فوق العاده آغاز کرده،آنها سه دیدار آغازین را با برد هایی پرگل در چمپیونز پشت سر گذاشتند تا ناصر الخلایفی به رویای خود برای فتح اروپا نزدیک تر بشود.

جدول گروه B
جدول گروه B

 

سایت ورزش ۱۱، بصورت کاملا خصوصی فعالیت می کند و هیچگونه وابستگی به ارگان و یا سازمان دولتی ندارد، جهت حمایت از این سایت مردمی، ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار