۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۹ بازیکن از رئال و بارسا مقابل تیم ملی

کد خبر: 313345 | تاریخ انتشار: ۷:۱۹:۳۱ - سه شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۶ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

انقاد از کلی‌گویی روحانی در محیط‌های دانشگاهی


انقاد از کلی‌گویی روحانی در محیط‌های دانشگاهی


حجت‌الاسلام و المسلمین حسین سبحانی‌نیا عضو شورای مرکزی مجمع نمایندگان ادوار مجلس درباره سخنرانی رئیس‌جمهور در دانشگاه تهران، گفت: هنگامی که مسئولان در جمع دانشجویان حاضر می‌شوند باید به مسائل و مطالبات آنان بپردازند و راه‌حل ارائه کنند.
 
سبحانی‌نیا با بیان اینکه کلی‌گویی در محیطی آکادمیک مناسب نیست، ادامه داد: نخبگان مسائل کشور را رصد می‌کنند بنابراین انتظار دارند تا مسئولان کشور از جمله رئیس‌جمهور با آنان با صداقت سخن بگویند.
 
عضو شورای مرکزی مجمع نمایندگان ادوار مجلس تاکید کرد: نسل جوان ما به ویژه دانشگاهیان نیروهای دلسوز، پرکار و خوش فکری هستند، برای مشکلات کشور برنامه و راه حل دارند و در مقطع کنونی مشکلات اقتصادی، معیشتی و اشتغال مردم جدی است طبعا رئیس جمهور باید در این موارد از دانشگاهیان کمک بخواهد.
 
حجت‌الاسلام و المسلمین سبحانی‌نیا اضافه کرد: محور اصلی سخنرانی رئیس‌جمهور در این نشست مسائل مربوط به برجام بود، این قرارداد به واسطه مذاکراتی ایجاد شده است که دستاوردهایی هم دارد، اما آنچه که مسئولان به مردم وعده دادند، بیشتر از اینها بود که حاصل نشد.
 
عضو شورای مرکزی مجمع نمایندگان ادوار مجلس خاطر نشان کرد: امروز آمریکا به تعهداتش عمل نکرده است و بحث خروج از برجام را مطرح می‌کند، مردم به ویژه دانشگاهیان ما باید در جریان قرار بگیرند، فقط بیان صورت قضیه، توقع قشر تحصیل کرده نیست.

خبر انقاد از کلی‌گویی روحانی در محیط‌های دانشگاهی از سایت www.hometehran.com امیدوارم لذت برده باشید کامنت هم یادتون نره

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار