۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

خلاصه بازی: برنلی ۱ – استوک سیتی ۰

خلاصه بازی: وولفسبورگ ۱ – لایپزیگ ۱

خلاصه بازی: فرایبورگ ۱ – مونشن گلادباخ ۰

خلاصه بازی: هامبورگ ۱ – فرانکفورت ۲

خلاصه بازی: کریستال پالاس ۲ – واتفورد ۱

۳۰۲ Found

خلاصه بازی: اینتر ۰ (۵) – پوردنونه ۰ (۴)

۳۰۲ Found

خلاصه بازی: هادرسفیلد ۱ – چلسی ۳

کد خبر: 302945 | تاریخ انتشار: ۱۰:۳۴:۰۰ - جمعه ۲۴ شهریور ۱۳۹۶ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

اکبری: تیم ایران در حمله روز خوبی نداشت


اکبری: تیم ایران در حمله روز خوبی نداشت

  • #تیم ملی والیبال ایران
  • #تیم ملی والیبال برزیل

مربی تیم ملی والیبال ایران گفت: به نظر من بُرد حق برزیل بود، طبیعی هم است، این تیم قهرمان المپیک است.


به نقل از سایت فدراسیون والیبال، پیمان اکبری درباره دیدار تیم‌های ایران و برزیل در سومین روز جام قهرمانان بزرگ جهان اظهار داشت: تیم برزیل امروز در همه فاکتورها منهای دریافت نسبت به ایران عملکرد بهتری داشت و از شرایط خوبی در مسابقه برخوردار بود. واقعاً بازی خیلی سختی برابر این تیم داشتیم و برنامه‌های تیم ایران خوب پیش نرفت.

وی گفت: درصد حمله تیم ایران نسبت به برزیل کمتر بود و در این زمینه موفق عمل نکردیم. به نظر من بُرد حق برزیل بود. طبیعی هم است این تیم قهرمان المپیک است.

مربی تیم ملی والیبال با تاکید بر اینکه نتیجه دیدار با ایران برای برزیل بسیار اهمیت داشت، گفت: اگر آنان برابر این مغلوب می‌شدند، دیگر امیدی به سکو نداشتند و این موضوع انگیزه بسیار زیادی به بازیکنان ایران تیم برای کسب پیروزی داده بود.

وی تصریح کرد: تیم برزیل با تمام قدرت بازی کرد و بازیکنان این تیم اشتباهات کمی داشتند و نکته مهمتر اینکه از اشتباهات بازیکنان ایران به خوبی استفاده کردند. تیم ایران نتوانست بازیکنان این تیم را روی تور مهار کند. از سوی دیگر تیم ایران در حمله روز خوبی نداشت.

کاپیتان پیشین تیم ملی درباره دیدار بعدی تیم ایران در این رقابت‌ها گفت: باید شکست برابر برزیل را فراموش کنیم. فردا مسابقه بسیار مهمی برابر ژاپن میزبان این رقابت‌ها داریم. تیم ژاپن در توپگیری عملکرد بسیار خوبی دارد و ما باید در اسپک و سرویس قاطع عمل باشیم. اگر دریافت این تیم با مشکل روبرو شود به واسطه آن حمله این تیم نیز عملکرد مناسبی نخواهد داشت. باید کاری کنیم که این تیم به پاس‌های بلند روی بیاورد و اگر اینگونه شود، موفق به شکست این تیم می‌شویم.

 

 

رو در رو (در این تورنمنت)


تاریخچه مسابقات (این دو تیم با هم)

محتوای دیگر از این بازی

اکبری: تیم ایران در حمله روز خوبی نداشت
از بقیه مطالب دیدن فرمایید

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر