نفت میزبان سنگ آهن بافق/ هپکو در اراک از فولاد پذیرایی می‌کند

ماچک ۲۴ آذرماه در تهران؛ آغاز اردوی تیم ملی از اول دی

۳۰۲ Found

عابدینی و پاکدامن عازم مسابقات جایزه بزرگ مکزیک شدند

حریف استقلال با ۹ میلیون یورو در پی جذب ستاره اندرلخت

صدرنشینی قاطع کمترین حق پرسپولیس بود/ بازیکنان هیجان کاذب ندارند

شرط علی دایی برای بخشیدن سه میلیارد تومانش به باشگاه پرسپولیس

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

خلاصه بازی: برنلی ۱ – استوک سیتی ۰

کد خبر: 329166 | تاریخ انتشار: ۸:۰۱:۲۵ - جمعه ۲۶ آبان ۱۳۹۶ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

ایران ، دوست داشتنی‌ترین تیم سید ۳ برای انگلیسی‌ها


ایران ، دوست داشتنی‌ترین تیم سید ۳ برای انگلیسی‌ها

  • #تیم ملی فوتبال انگلیس
  • #تیم ملی فوتبال ایران
  • #تیم ملی فوتبال پاناما
  • #تیم ملی فوتبال روسیه

نشریه «فور فور تو» سنگاپور در گزارشی مدعی شد که تیم ملی ایران به خاطر خط حمله نه‌ چندان زهردارش کار سختی برای صعود به مرحله حذفی جام جهانی ۲۰۱۸ خواهد داشت.


سایت رسمی کنفدارسیون فوتبال آسیا (AFC) در گزارشی با اشاره به صعود استرالیا به جام جهانی ۲۰۱۸ و پیوستن ساکروس به تیم‌های ایران، ژاپن، عربستان و کره جنوبی برای سفر به روسیه نوشت؛ تیم ملی ایران که در رده‌بندی کنونی فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) در رده ۳۴ جهان جای دارد، پیش از این سابقه چهار دوره حضور در جام جهانی در سال‌های ۱۹۷۸، ۱۹۹۸، ۲۰۰۶و ۲۰۱۴ را داشته‌ است که هیچگاه موفق به صعود از مرحله گروهی نشده است.

در ادامه این گزارش آمده است؛ ایران اولین تیمی بود که موفق شد جایگاه خود در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه را رزرو کند. تیم ملی که در حال حاضر بهترین تیم آسیایی در رده‌بندی فیفا است، هدفش صعود از محله گروهی جام جهانی خواهد بود که سال آینده به میزبانی روسیه برگزار خواهد شد، تیمی که در دوره‌های قبل حضورش در جام جهانی در همان مرحله گروهی حذف شد.

همچنین نشریه «فور فور تو» سنگاپور در گزارشی به بررسی بهترین و بدترین قرعه برای تیم ملی انگلیس پرداخته است. این نشریه بهترین قرعه برای سه‌شیر را همگروهی با روسیه از پات یک، ایران از پات ۳ و پاناما از پات ۴ دانسته است.

این نشریه در این مورد نشست، ایران که پنجمین حضورش در جام جهانی را تجربه می‌کند، بدترین تیم پات ۳ به لحاظ رده‌بندی فیفا است. تیم ملی که هدایتش بر عهده کارلوس کی‌روش، مربی پیشین منچستریونایتد است بدون قبول شکست خود را به روسیه رساند، اگرچه در مرحله انتخابی با تیم‌های کره جنوبی، سوریه، ازبکستان، چین و قطر که تا حدودی روی فرم نبودند، مصاف کرد.

ایران در ۱۰ بازی خود در مرحله انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸، در چهار بازی تن تساوی داد که از این بین سه بازی بدون گل خاتمه یافت. با توجه به اینکه تیم ایران در خط حمله فاقد قدرت لازم است، کار این تیم برای رسیدن به مرحله حذفی دشوار خواهد بود.

«فور فور تو» بدترین سناریو برای انگلیسص در قرعه‌کشی جام جهانی ۲۰۱۸ را هم همگروهی با برزیل از پات یک، ایسلند از پات ۳ و نیجریه از پات ۴ دانسته است.

 

 

ایران ، دوست داشتنی‌ترین تیم سید ۳ برای انگلیسی‌ها
از بقیه مطالب دیدن فرمایید

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار