۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

کد خبر: 98 | تاریخ انتشار: ۱۶:۲۴:۳۱ - یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

قزوین روز – آزمون استخدام شهرداری ها دوم بهمن ماه در قزوین برگزار می شود

قزوین روز :

آزمون استخدام شهرداری ها دوم بهمن ماه در قزوین برگزار می شود

قزوین-ایرنا- معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قزوین گفت: آزمون استخدام شهرداری ها فردا دوم بهمن ماه در قزوین با شرکت پنج هزار و ۸۰۰ داوطلب برگزار می شود.

81930055-70461942.jpg

به گزارش روز پنجشنبه ایرنا به نقل از روابط عمومی استانداری، منوچهر حبیبی افزود: استانداری قزوین برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز در شهرداری استان و مشاغل عملیاتی آتش نشانی، شهرداری ها ۱۳۸ نفر با مجوز سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور و مصوبه شورای توسعه مدیریت و سرمایه انسانی شهرداریها و دهیاریهای کشور برای شهرداری ها جذب می کند .
وی اظهارکرد: افراد واجد شرایط از طریق برگزاری آزمون توانمندی های تخصصی، مصاحبه و گزینش به صورت پیمانی در شهرداریهای استان جذب خواهند شد.
حبیبی در خصوص زمان بندی آزمون استخدامی گفت: ثبت نام آزمون از طریق وب سایت استانداری قزوین به مدت ۱۰ روز از ۲۲ آذرماه تا اول دی ماه انجام شده است.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری درخصوص دریافت کارت ورود به جلسه و زمان آزمون تخصصی کتبی خاطرنشان کرد: زمان توزیع کارت ورود به جلسه آزمون در تاریخ ۲۶ دی ماه صورت گرفته و موعد برگزاری آزمون روز جمعه دوم بهمن ماه می باشد.
حبیبی افزود: این آزمون در محل دانشگاه آزاد اسلامی قزوین برگزار می شود و داوطلبان شرکت در این آزمون باید راس ساعت هشت صبح در محل حضور پیدا کنند.
۶۱۰۱/ ۶۱۲۸

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار