چگونگی همسان سازی تنظیمات ویندوز ۸

محدود کردن دسترسی به Control Panel و اجزای آن

ترفند جالب برای فایلهای Zip

ایجاد میانبرهای ترمیمی برای اجرای نرم‌افزارها

جمع کردن تمام تنظیمات ویندوز ۷ در یک پوشه

‌افزایش سرعت و کارایی رایانه با ارتقای حافظه

چگونه فایل های خود را از ویندوز ۷ به ویندوز ۸ انتقال دهیم؟

چگونه اعداد در Microsoft Word فارسی می شود؟

۱۰ ابزار مفید سیستمی مخفی در ویندوز

تطبیق روشنایی نمایشگرها با محیط

جایگزینی برای وارد کردن دستورات CMD در ویندوز

آموزش باز کردن فایل های مسدود شده در آفیس ۲۰۱۳

کد خبر: 1789 | تاریخ انتشار: ۱۸:۱۲:۴۴ - یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

قزوین روز – آموزش فنی و حرفه ای و دانشگاه کار قزوین تفاهم نامه همکاری امضاء کردند

قزوین روز :

آموزش فنی و حرفه ای و دانشگاه کار قزوین تفاهم نامه همکاری امضاء کردند

قزوین-ایرنا- اداره کل آموزش فنی و حرفه ای و موسسه آموزش عالی کار واحد قزوین به منظور ارایه دوره های آموزشی به دانشجویان این دانشگاه با یکدیگر تفاهم نامه همکاری امضاء کردند.

81605790-6448502.jpg

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین که روز سه شنبه به ایرنا نمابر شده است، مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای در خصوص این تفاهم نامه گفت: تفاهم نامه یاد شده به به منظور توسعه و گسترش آموزش های مهارتی و ارتقای دانش فنی دانشجویان این دانشگاه منعقد شد.

سید محمد حسینی، بهره گیری از ظرفیت های متقابل بین اداره کل آموزش فنی و حرفه ای و دانشگاه کار را از دیگر اهداف عقد این تفاهم نامه خواند و گفت: در قالب این تفاهم نامه آموزش های لازم در قالب دوره های مختلف فنی و حرفه ای برای دانشجویان این دانشگاه پیش بینی شده است.

وی اظهار کرد: همکاری فنی و حرفه ای با دانشگاه ها در همسو کردن آموزش های مهارتی با آموزش های نظری و تحقق منویات مقام معظم رهبری در خصوص توانمند ساختن افراد جامعه در حوزه مهارت موثر است.

این مسوول، موسسه آموزش عالی کار را که از سال ۷۳ در شهرستان البرز استان قزوین تاسیس شده است را مکانی مناسب به منظور ارایه آموزش های فنی و حرفه ای به دانشجویانی که علاقه مند به یادگیری دانش های مهارتی هستند، دانست و گفت: برخورداری دانشجویان از مهارت، فرصت های شغلی مناسبی را پیش روی آنان قرار می دهد.

استان قزوین در کنار برخورداری از ۱۸۸ آموزشگاه بخش خصوصی، دارای ۱۴ مرکز ثابت دولتی آموزش فنی و حرفه ای است که همه ساله تحت عنوان دوره های مختلف به شکل رایگان در رشته های مختلف فنی به متقاضیان آموزش ارایه می کنند.

۳۰۱۳/ ۶۱۲۸

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار