گمانه‌زنی پیرامون یک مبادله بزرگ بین استقلال و ذوب‌آهن

پای عابربانک در میان است

مشکل سرخابی‌ها برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا برطرف شد

هشدار بلومبرگ درباره تکرار سیاست‌های بوش علیه تهران

کریمی: پرسپولیس با مدیریت طاهری نتیجه گرفت

ایران در حال تبدیل کشورهای عربی به ارواح سرگردان

نقشه کثیف پسر ۲۵ ساله برای رسیدن به زن مطلقه

واکنش ایران به اظهارات ضد ایرانی ماکرون

کی‌روش چطور به روزبه چشمی رسید

کمالوندی: مهر و موم‌ تاسیسات هسته‌ای موقتی و عادی است

قاسمی: دوران فرافکنی‌ها و اتهام‌زنی‌های کودکانه به سر آمده است

همکاری ایران و عراق در اربعین امسال بسیار بهتر بود

کد خبر: 1607 | تاریخ انتشار: ۱۷:۵۹:۱۸ - یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

قزوین روز – آگاهی از چگونگی تکوین انقلاب اسلامی و آشنایی با آرمانهای آن حق جوانان است

قزوین روز :

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قزوین

آگاهی از چگونگی تکوین انقلاب اسلامی و آشنایی با آرمانهای آن حق جوانان است

قزوین- ایرنا- مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قزوین گفت: آگاهی از چگونگی شکل گیری و تکوین انقلاب اسلامی و آشنایی جوانان با آرمانهای این نظام اسلامی حق آنان است.

81952770-70500980.jpg

به گزارش ایرنا به نقل از روابط عمومی تبلیغات اسلامی قزوین، حجت الاسلام علی نعمت الهی روز یکشنبه در جشنواره قرآنی فجر که با محوریت آموزش سبک زندگی قرآنی و تجلیل از حفاظ قرآن کریم در سالن اجتماعات تبلیغات اسلامی و با حضور جمعی ازمسوولان برگزار شد، افزود: ایران به برکت انقلاب اسلامی در طول ۳۷ سال گذشته به پیشرفت های علمی چشمگیری دست یافته که این مهم نشانگر بالندگی نظام اسلامی است.
وی اظهارکرد: یکی از آفت هایی که انقلاب را تهدید می کند فاصله گرفتن نسل جوان از مفاهیم و ارزش های انقلاب اسلامی است از اینرو تلاش شود ضمن انتقال مفاهیم و ارزش های بلند انقلاب به نسل جوان، آنها را با اهداف و آرمان های اصیل انقلاب آشنا کرد.
حجت الاسلام نعمت الهی، با اشاره به ایام الله دهه فجر گفت: انقلاب اسلامی ایران با رهبری پیامبرگونه و هوشمندانه امام خمینی(ره) توانست در برابر استکبار جهانی بایستاد و به پیروزی برسد.
وی با بیان اینکه یکی از وظایف و رسالت های اصلی پیامبران دعوت از جامعه برای رهایی و خروج از ظلم و تاریکی و رهنمون ساختن آنها به سمت نور الهی است ادامه داد: این انقلاب یکی از مصادیق عملی دعوت به خروج از ظلمت و تاریکی و اقبال به سمت نور و روشنایی می باشد.
حجت الاسلام نعمت الهی اضافه کرد: این انقلاب به عنوان نعمتی بزرگ از سوی خداوند به ملت ایران است که با خون شهیدان آبیاری شده، لذا باید پاسدار خون شهدا و امانتدار این انقلاب باشیم.
وی نفوذ را یکی از آفت های انقلاب دانست و افزود: دشمن درصدد است با استفاده از راهکار نفوذ، به بدنه انقلاب وارد شود و در آن رخنه داشته باشد که باید همه نسبت به این توطئه هشیار باشیم.
این مسوول یکی دیگر از تهدیدهای انقلاب اسلامی را گرایش به فرهنگ رفاه طلبی، تجمل گرایی و بی تفاوتی نسبت به مستضعفان دانست و نسبت به آن هشدار داد.
۷۳۸۹/ ۶۱۲۸

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر