کد خبر: 1222 | تاریخ انتشار: ۱۷:۳۵:۳۸ - یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

قزوین روز – آیین بزرگداشت سرلشگر محمد سلیمی در قزوین برگزار شد

قزوین روز :

آیین بزرگداشت سرلشگر محمد سلیمی در قزوین برگزار شد

قزوین – ایرنا – آیین بزرگداشت سرلشگر محمد سلیمی مشاور عالی فرماندهی کل قوا از سوی قرارگاه علمیاتی لشگر ۱۶ زرهی قزوین در مسجد آقا سیدعلی قزوین برگزار شد.

81954566-70504332.jpg

به گزارش روز دوشنبه ایرنا، در این آیین جانشین سازمان عقیدتی و سیاسی ارتش جمهوری اسلامی در سخنانی سرلشگر سلیمی را چهره شناخته شده ای در نزد نیروهای مسلح دانست و گفت: وی امیری برای انقلاب، مردم، امام راحل و مقام معظم رهبری بود تا جایی که در مراحل بسیار سخت و بحرانی کشور توانست بهترین خدمات را ارایه کند.
حجت الاسلام عباس محمدحسنی اضافه کرد: وی فردی با تقوی، مومن، مخلص و مجاهد و نیز از چهره های تاثیرگذار انقلاب اسلامی بود که تمامی ماموریت های واگذار شده خود را با سربلندی به انجام رساند.
این مسوول با اشاره به اینکه سرلشگر سلیمی در طول ۷۸ سال زندگی خود نزدیک به ۵۴ سال در لباس مقدس ارتش خدمت کرد، یادآور شد: ایشان صادقانه با امام راحل در ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی بیعت و تا آخرین لحظه های زندگی خود نیز به وظایفش عمل کرد.
حجت الاسلام محمدحسنی با بیان اینکه هیچ کسی گله ای از مسئولیت های واگذار شده به ایشان را نداشت، افزود: کارنامه آبرومند، شفاف و ماندگار باقی مانده از این امیر ارتش گواهی بر به انجام رساندن مطلوب مسوولیت هایش بود.
وی، رییس ستاد جنگ های نامنظم در دوران دفاع مقدس، وزیر دفاع دولت، مشاور نظامی و بازرس ویژه ریاست جمهوری، مشاور نظامی امام راحل در نیروی زمینی، فرماندهی کل ارتش و در نهایت مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا در امور مربوط به ارتش را بخشی از فعالیت های سرلشگر سلیمی برشمرد که همه اینها بیانگر اعتماد امام، رهبری و نظام جمهوری اسلامی به ایشان بود.
وی با بیان اینکه امام راحل ارتش را فرزندان این ملت می دانستند، خاطرنشان کرد: ارتش جمهوری اسلامی در زمان پیروزی انقلاب اسلامی توانست این باور را به بهترین شکل خود به اثبات برساند و نقطه اوج این اعتماد نیز تقدیم ۴۸ هزار شهید در دوران دفاع مقدس بود.
در مراسم یادبود سرلشگر محمد سلیمی، نماینده ولی فقیه و امام جمعه قزوین، جمعی از فرماندهان نیروی انتظامی و سپاه استان قزوین نیز حضور داشتند.
۸۰۵۴

81954566-70504333.jpg

81954566-70504334.jpg

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار