۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

کد خبر: 879 | تاریخ انتشار: ۱۷:۱۷:۳۲ - یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

قزوین روز – ائمه جمعه مردم را برای حضوری پرشور در انتخابات آماده کنند

قزوین روز :

نماینده ولی فقیه در استان قزوین

ائمه جمعه مردم را برای حضوری پرشور در انتخابات آماده کنند

قزوین – ایرنا – نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین گفت: انتخابات چیزی جدا از نماز جمعه نبوده و ائمه جمعه نیز در طول سال ضمن تشریح مسایل دینی، اخلاقی و سیاسی مردم را برای حضوری پرشور در آن آماده کنند.

81932480-70465910.jpg

به گزارش شامگاه شنبه ایرنا به نقل از روابط عمومی دفتر امام جمعه قزوین، حجت الاسلام والمسلمین عبدالکریم عابدینی در نشست ماهانه ائمه جمعه استان که در شهر شال برگزار شد، افزود: موضع پدرانه آنست که در مقابل کاندیداها غرضی نداشته و تنها آنانی که متخلف هستند را نصیحت کنیم.
امام جمعه قزوین با بیان اینکه مواضعی را که در راستای تقویت دین، اخلاق، نماز و حجاب است را نباید با نگاه سیاسی و جناحی بنگریم، تاکید کرد: این امر با تقوا و دین همواره در تضاد بوده و از این رو باید چنین نگاهها و مواضع غلط شکسته شود.
نماینده ولی فقیه در استان قزوین با اشاره به نزدیکی ایام دهه مبارک فجر، خاطرنشان کرد: این دهه نقطه بسیار حساسی در تاریخ کشورمان محسوب می شود و از این رو فرصت مناسبی است تا بیش از پیش نسل جوان خود را با انقلاب اسلامی آشنا کنیم.
نماینده مردم استان قزوین در مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه تاکستان نیز در این نشست به احداث مصلای این شهر اشاره کرد و گفت: خوشبختانه تاکنون تلاش های بسیار خوبی در راستای ساخت این مکان صورت گرفته و عملیات فونداسیون آن نیز به پایان رسیده است.
آیت اله علی اسلامی در ادامه با اشاره به انتخابات پیش رو مجلس خبرگان رهبری و شورای اسلامی، اضافه کرد: حضور افراد اصلح در مناصب حساس همواره از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده و از این رو باید تلاش کنیم مردم در این دوره از انتخابات نیز حضور حداکثری داشته باشند.
حجت الاسلام علی طهماسبی امام جمعه شهر الوند نیز در این جلسه اطلاع رسانی دقیق در امر انتخابات را امری ضروری برشمرد و گفت: ائمه جمعه باید بدون نگاه سیاسی و جناحی بر حضور حداکثری مردم در این دوره از انتخابات مجلس خبرگان رهبری و شورای اسلامی تاکید داشته باشند.
۸۰۵۴

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار