۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

کد خبر: 1153 | تاریخ انتشار: ۱۷:۳۱:۴۲ - یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

قزوین روز – اتباع بیگانه فرصت های اشتغال در صنعت ساختمان را تهدید می کنند

قزوین روز :

رییس هیات مدیره استادکاران و کارگران صنعت ساختمان قزوین

اتباع بیگانه فرصت های اشتغال در صنعت ساختمان را تهدید می کنند

قزوین – ایرنا – رییس هیات مدیره انجمن صنفی استادکاران و کارگران صنعت ساختمان شهرستان قزوین گفت: وجود اتباع بیگانه در این استان فرصت های اشتغال در صنعت ساختمان را روز به روز تهدید می کند.

81948158-70492621.jpg

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا، بهمن قربانی در نشست هم اندیشی بررسی مشکلات صنعت ساختمان استان قزوین که با حضور تشکل های این حوزه و برخی از مسوولان اجرایی در محل انجمن صنفی استاداکاران قزوین برگزار شد، افزود: رکود ساخت و ساز در استان متاسفانه مشکلات فزآینده ای را برای استان کاران و کارگران این بخش ایجاد کرده است.
به گفته وی، حضور اتباع بیگانه فاقد مجوز در استان قزوین بسیاری از فرصت های شغلی صنعت ساختمان را در معرض تهدید قرار داده است.
وی اضافه کرد: از مسوولان انتظار داریم با برنامه ریزی و تصمیم گیری های لازم و با همدلی و هم افزایی با سمن های کارگری و کارفرمایی این بخش درصدد بررسی و رفع موانع و مشکلات پیش روی صنعت ساختمان استان برآیند.
وی ایجاد جایگاههای مناسب برای استادکاران و کارگران، وجود نیروهای متخصص و دارای کارت مهارت از سوی اداره فنی و حرفه ای، صدور کارت هوشمند انجمن برای جلوگیری از ناهنجاری های اجتماعی و استفاده از کارگران نیمه ماهر در ایجاد و احداث بناها را از دیگر مشکلات فراروی صنعت ساختمان دانست.
قربانی اضافه کرد: امیدواریم در سایه همکاری های متقابل دستگاههای اجرایی استان با این انجمن روند رو به رشدی را در بررسی مشکلات و رفع دغدغه های کارگری نظاره گر باشیم.
دبیر کانون انجمن های صنفی کارگری استان قزوین نیز در این نشست آمادگی این کانون را در راستای استیفای حقوق اعضا و حمایت از آنان موثر عنوان کرد.
سیدرضا محمدی ساماندهی کارگران، رسیدگی به مشکلات آنان، استفاده از آرا و نظرهای کارشناسی انجمن صنفی استادکاران صنعت ساختمان استان در بررسی مسایل و مشکلات این قشر را مطلوب ارزیابی کرد.
وی در پایان حمایت کانون از تصمیم های اتخاذ شده در راستای صیانت از نیروی کار و استفاده از کارگران ماهر در صنعت ساختمان را مورد تاکید قرار داد.
در ادامه این نشست نمایندگان پلیس اطلاعات، انجمن معماران تجربی، اداره کل تعاون، کار و امور اجتماعی و کارگروههای تخصصی صنعت ساختمان پیرامون مسایل و راهکارهای برون رفت از مشکلات صنعت ساختمان در استان گزارش های خود را در حوزه های تحت مسوولیت ارایه دادند.
۸۰۵۴

81948158-70492622.jpg

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار