تکذيب ممنوع‌ الخروجی خانواده آیت الله هاشمی

بنزین از اول دی ۱۵۰۰ تومان می‌شود

پرسپولیس با اختلاف ۱۰ امتیاز قهرمان لیگ می‌شود

زلزله ۶.۱ ریشتری دیشب حوالی «هجدک» را لرزاند

جهان تا ۱۲ روز دیگر نابود می‌شود

انعکاس اظهارات سردار سلیمانی

مرادی: بهداد را برمی‌گردانیم

فرصتی بسیار مهمی که برای ایران فراهم شد

فردای نامطمئن صندوق‌ های بازنشستگی در ایران

چراغ سبز برانکو به جدایی ستاره سرخ ها از پرسپولیس

تصویری از دیدار برانکو با کسی که می‌گفتند شاید جانشینش شود

طنز؛ هرکسی پول ندارد به مسافرت خارجی نرود

کد خبر: 1520 | تاریخ انتشار: ۱۷:۵۱:۵۵ - یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

قزوین روز – اجلاس سراسری نماز در قزوین به کار خود پایان داد

قزوین روز :

اجلاس سراسری نماز در قزوین به کار خود پایان داد

قزوین – ایرنا – بیست و چهارمین اجلاس سراسری نماز با معرفی دستگاههای اجرایی برتر اقامه نماز و صاحبان ایده و تجربه موفق نماز در سالن اجتماعات دانشگاه بین المللی امام (ره) قزوین دقایقی پیش به کار خود پایان داد.

81936860-70473519.jpg

به گزارش عصر سه شنبه ایرنا، در پایان این نشست رییس ستاد اقامه نماز کشور با اشاره به اینکه ما باید خواندن نماز را از مدارس خود آغاز کنیم، گفت: حضور معلمان و مربیان مدارس در راستای اشاعه فرهنگ نماز و برگزاری نماز جماعت امری ضروری بوده تا جایی که شرکت دانش آموزان در این فریضه الهی با حضور مستقیم مدیران مدارس تاثیرگذار خواهد بود.
حجت الاسلام والمسلمین محسن قرائتی به نقش موثر انجمن اولیا و مربیان هم اشاره کرد و افزود: امروز ما نیازمند تقویت این مولفه در سطح جامعه خود هستیم و این امر در روند بهبود مسایل تربیتی از جمله اشاعه فرهنگ نماز می تواند بسیار مفید واقع شود.
حجت الاسلام قرائتی ادامه داد: خواندن نماز هیجان می خواهد و از این رو برای ادای آن باید تصمیم و عزم جدی بگیریم و به جای پرداختن و شرح داشته های خود، به نداشته ها و نیازهای خود در این زمینه بپردازیم.
وی با اشاره به اینکه خداوند به ما تمامی امکانات را در همه زمینه ها عطا فرموده، تاکید کرد: باید از خود همواره بپرسیم که آیا ما با انجام کارهایمان توانسته ایم وظیفه خود را در برابر امامان معصوم (ع)، شهدا، نیاکان و پدران و مادران خود ادا کنیم؟
رییس ستاد اقامه نماز کشور اضافه کرد: دنیای مسیحیت امروز در کنار تبلیغ برای تمامی داشته های خود، بخشی را نیز برای دین خود قرار داده تا جایی که امروز شاهدیم آنان کتاب هایشان را به دو هزار زبان زنده دنیا ترجمه کرده اند در حالی که قرآن کریم ما مسلمانان تنها به پنج زبان دنیا ترجمه شده است.
در ادامه بیست و چهارمین اجلاس سراسری نماز از دو هزار و ۴۰۰ اثر رسیده به دبیرخانه اجلاس، ۲۹۵ اثر به مرحله داوری گذاشته شد و در نهایت ۲۴ اثر حایز دریافت رتبه شدند.
همچنین از شورای اقامه نماز سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور، معاون وزیر و رییس شواری اقامه نماز وزارت راه و شهرسازی، معاون وزیر و رییس شورای اقامه نماز وزارت نیرو، نماینده ولی فقیه و رییس شورای اقامه نماز وزارت جهاد کشاورزی، قائم مقام ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و شهردار قزوین تقدیر به عمل آمد.
همچنین از حجت الاسلام عباس فرازی نیا امام جماعت مسجد باب الحوائج تهران به عنوان امام جماعت نمونه، معصومه بهرامی امام جماعت مدرسه دخترانه دهخدا شاهرود، حجت الاسلام مجتبی شیخی ملاشاهی امام جماعت نمونه مدرسه میثم تمار استان گلستان و حجت الاسلام کاظمی طلبه جوان نمونه تجلیل به عمل آمد.
۸۰۵۴

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار