۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

کد خبر: 2317 | تاریخ انتشار: ۷:۴۷:۱۷ - یکشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۴ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

ایرنا – اخلاق، حضور حداکثری و انتخاب اصلح سه اولویت مهم انتخابات هستند

Cloob

امام جمعه قزوین

اخلاق، حضور حداکثری و انتخاب اصلح سه اولویت مهم انتخابات هستند

قزوین –ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین، حضور حداکثری، انتخاب اصلح و رعایت اخلاق انتخاباتی را سه اولویت مهم در انتخابات پیش رو برشمرد.

81970445-70533950.jpg

به گزارش ایرنا حجت الاسلام عبدالکریم عابدینی در خطبه های این هفته نماز جمعه شهر قزوین از مردم خواست با حضور گسترده خود در انتخابات، حماسه ای پرشکوه تر از راهپیمایی ۲۲ بهمن خلق کنند.
وی اظهارکرد: راهپیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات به تعبیر مقام معظم رهبری دو عید بزرگ مردم مسلمان ایران هستند که امیدواریم در عید انتخابات نیز همچون عید راهپیمایی، شاهد حضوری پرشور باشیم.
حجت الاسلام عابدینی با تاکید بر رعایت تقوای الهی در تمام امور اضافه کرد: در فضای موجود تقوا در بعد فردی به معنای رعایت آبروی انسان های دیگر و توجه به فقر و گرسنگی و معیشت مردم و رعایت سرمایه های انسانی است.
حجت الاسلام عابدینی تقوای حکومتی و دولتی را نیز در توجه ویژه و جدی به سرمایه های ملی طبیعی و انسانی دانست و ادامه داد: با رعایت تقوای دولتی و حفظ مواهب طبیعی، نیروهای جوان و خوشفکر انسانی کشور، می توانیم به سمت اقتصاد مقاومتی حرکت و از رکود اقتصادی و بیکاری در جامعه جلوگیری و خود را در برابر دشمن آسیب ناپذیر کنیم.
خطیب جمعه قزوین ایجاد روح نشاط و امیدواری در مردم را از وظایف حکومت ذکر کرد و گفت: بی توجهی به توانمندی های داخلی و نگاه به منابع بیرونی با هماهنگی بیگانگان ناشی از نبود تقوای دولتی است.
حجت الاسلام عابدینی در ادامه با اشاره به فرمایشات اخیر مقام معظم رهبری در جمع مردم آذربایجان شرقی خاطرنشان کرد: بیانات ایشان مبنی بر عدم اعتماد به آمریکا حجت را بر ما تمام کرد تا نسبت به حیله های دشمنان هوشیار و فریب آن را نخوریم.
وی ادامه داد: دولت آمریکا در طول تمام این سال ها از هیچ خیانتی نسبت به ایران فروگذار نکرده است و حتی امروز نیز پس از مذاکره که هنوز جوهر مهر و امضای مذاکرات خشک نشده از سرمایه گذاری در ایران جلوگیری می کنند.
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین در پایان با اشاره به مناسبت های پیش رو، فرا رسیدن ایام فاطمیه (س) را تسلیت گفت.
۷۳۸۸/ ۶۱۲۸

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار