۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

کد خبر: 251 | تاریخ انتشار: ۱۶:۳۴:۵۹ - یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

قزوین روز – ارتقای تجهیزات نظامی و آمادگی های رزمی از اولویت های اصلی این نیرو است

قزوین روز :

معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی ارتش

ارتقای تجهیزات نظامی و آمادگی های رزمی از اولویت های اصلی این نیرو است

قزوین – ایرنا – معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: ارتقای تجهیزات نظامی و آمادگی های رزمی از مهمترین اولویت های اصلی نیروهای مسلح است.

81947768-70491930.jpg

امیر سرتیپ علی آراسته روز چهارشنبه در آیین تودیع و معارفه فرمانده قرارگاه عملیاتی لشگر ۱۶ زرهی قزوین افزود: جمهوری اسلامی ایران برنامه های موشکی و تسلیحاتی خود را همچنان پیش خواهد برد و آنهایی که با ساختار حاکمیتی ما آشنا هستند می دانند که اراده دفاعی کشور هیچ زمانی تحت تاثیر مسایل دیپلماتیک و چند جانبه قرار نخواهد گرفت.
وی با اشاره به اینکه ما بار دیگر صداقت و اقتدار خود را با اجرایی شدن برجام به جهانیان نشان دادیم، اظهارکرد: ما اثبات کردیم که به دنبال سلاح هسته ای نیستیم چون با فتوای مقام معظم رهبری نسبت به آن نهی شده ایم .
امیر سرتیپ آراسته اضافه کرد: هر چند که استکبار جهانی و در راس آن آمریکا جنایتکار هرگز از درنده خویی خود دست برنخواهد داشت و به توطئه های خود ادامه خواهد داد.
وی ادامه داد: به فرمایش رهبر معظم انقلاب، برجام یک رویداد مهم و بزرگ بود، هر چند که ما به صورت کامل به اهدافمان نرسیدیم اما نباید فکر کنیم قرار بود آمریکا به ما لطف کند.
امیر سرتیپ آراسته اضافه کرد: هر آنچه که امروز ملت ایران به دست آورده تنها در سایه هدایت پیامبرگونه رهبری، علم دانشمندان و پایداری ملت رشید ایران، به همراه اقتدار و توانمندی نیروهای مسلح بود که باعث پیروزی مسوولان در عرصه دیپلماسی شد.
این مقام نظامی اضافه کرد: دشمن غافل از آن است که تسلیحات و برنامه های موشکی و تقویت بنیه نظامی ما دیگر بومی شده و بر مبنای تخصص زیرساخت های دفاعی و دانش دانشمندان ما همچنان پیش خواهد رفت و چنین اقدام های خصمانه ای نیز هیچ تاثیری بر اراده قوای مسلح ما نخواهد داشت.
معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی ارتش با اشاره به اینکه وزیر خزانه داری آمریکا از یکسو ایران را متهم به حمایت از تروریسم می کند، افزود: مسوولان سیاسی این کشور از سوی دیگر انواع سلاح و مهمات جنگی را در اختیار گروههای تروریستی از جمله داعش و تکفیری ها قرار می دهند که تمامی اسناد و فیلم های آن نیز موجود است.
امیر سرتیپ آراسته با اشاره به اینکه ملت ایران بزودی آثار زیانبار تحریم ها را جبران می کند، افزود: یادآور شد: آمریکایی ها خیلی تلاش کردند که با آوردن طالبان، القاعده و داعش در مناطق افغانستان، عراق و سوریه منطقه را به آشوب بکشانند و به قول خودشان ایران را تضعیف کنند، اما با وجود رهبری آگاه و مقتدر، مردمی شهید پرور و همچنین نیروهای مسلح توانمند، از هیچ قدرتی هراس نخواهیم داشت.
وی گفت: ارتش جمهوری اسلامی فارغ از همه مسایل سیاسی و حاشیه ای تنها گوش به فرمان مقام عظمای ولایت و فرمانده معزز کل قوا است و به دنبال اقتدار نظام اسلامی است.
امیر سرتیپ آراسته با اشاره به برگزاری آیین تودیع فرمانده قرارگاه عملیاتی لشگر ۱۶ زرهی قزوین، گفت: امیر عبدالرضا شهری نمونه یک انسان کامل و ابرمرد نظامی بود که با تلاش و جدیت خود به مدت ۳۶ سال در عرصه های مختلف انقلاب و ۱۳۰ ماه حضور در جبهه های حق علیه باطل، در طول خدمت خود دلاوری های زیادی از خود نشان دادند.
وی در پایان یاد و خاطره دلاورمردی های امیر سرلشگر سلیمی را نیز گرامیداشت.
در پایان این مراسم ضمن قدردانی از خدمات امیر عبدالرضا شهری، امیر محمد رضایی به عنوان فرمانده جدید قرارگاه عملیاتی لشگر ۱۶ زرهی قزوین معرفی شد.
۸۰۵۴/ ۶۱۲۸

81947768-70491931.jpg

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر