چگونگی همسان سازی تنظیمات ویندوز ۸

محدود کردن دسترسی به Control Panel و اجزای آن

ترفند جالب برای فایلهای Zip

ایجاد میانبرهای ترمیمی برای اجرای نرم‌افزارها

جمع کردن تمام تنظیمات ویندوز ۷ در یک پوشه

‌افزایش سرعت و کارایی رایانه با ارتقای حافظه

چگونه فایل های خود را از ویندوز ۷ به ویندوز ۸ انتقال دهیم؟

چگونه اعداد در Microsoft Word فارسی می شود؟

۱۰ ابزار مفید سیستمی مخفی در ویندوز

تطبیق روشنایی نمایشگرها با محیط

جایگزینی برای وارد کردن دستورات CMD در ویندوز

آموزش باز کردن فایل های مسدود شده در آفیس ۲۰۱۳

کد خبر: 1697 | تاریخ انتشار: ۱۸:۰۶:۲۷ - یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

قزوین روز – ارتقای علمی نظام آموزشی در حوزه های علمیه ضروری است

قزوین روز :

معاون آموزشی حوزه های علمیه سراسر کشور

ارتقای علمی نظام آموزشی در حوزه های علمیه ضروری است

قزوین – ایرنا – معاون آموزشی حوزه های علمیه سراسر کشور ارتقای علمی و کیفی بخشی نظام آموزشی حوزه های علمیه را ضروری دانست.

81494230-6254305.jpg

به گزارش ایرنا، آیت اله عبدالکریم فرحانیˈ روز پنجشنبه در سفر یکروزه به استان قزوین در دیدار با جمعی از استادان و مدیران حوزه های علمیه افزود: ارتقای علمی نظام آموزشی حوزه های علمیه نیازمند تقویت مولفه های گوناگون مانند ظرفیت و برنامه آموزشی مدون و دقیق برای طلاب و متون نظام ارزشیابی است.

وی اظهارکرد: شما اساتید که با طلاب در ارتباط هستید تلاش کنید که این ارتباط استاد و شاگردی حفظ شده و در کلاسهای تدریس خود، با نوآوری و خلاقیت، مطالبی فوق درسی به طلبه های خود بیاموزید.

آیت اله فرحانی بیان کرد: مدارس علمیه شهر قزوین از دیرباز مرکزی برای پرورش عالمانی وارسته و صاحب علم و دانش بود و تاثیر والایی در کشور داشته است.

وی تصریح کرد: استان قزوین مهد عالمانی برجسته بوده و بزرگانی چون آیت اله شالی، آیت اله مظفری، آیت اله صامت و در حال حاضر آیت اله باریک بین، زحمات ارزشمندی برای مدارس علمیه قزوین متحمل شده اند که خداوند اجر آنها را با رضای خود خواهد داد.

معاون آموزشی حوزه های علمیه کشور خاطرنشان کرد: ارتقای سطح نظام آموزشی حوزه ها جزو مطالبات اصلی مقام معظم رهبری و مراجع تقلید است، که برنامه ریزی ها در این راستا نتایج خوبی را عاید کرده است.

آیت اله فرحانی به تشکیل کارگروهها و همچنین مراکز پژوهشی در مدارس علمیه را حایز اهمیت دانست و گفت: باید استادان با هماهنگی مدیران مدارس علمیه، کارگروههایی را در راستای ارتقای سطح علمی و پژوهشی حوزه ها تشکیل دهند.

وی به کارهای انجام شده در مدارس علمیه قزوین توسط مدیران و اساتید این مدارس اشاره و خاطرنشان کرد: کارهای ارزشمند و خوبی در مدارس علمیه قزوین انجام شده و البته باید با استفاده از تجارب دیگر مدارس کشور فعالیت های جدیدی آغاز شود.

حجت الاسلام والمسلمین سید ˈعبدالفتاح نوابˈ مسوول دبیرخانه شورای عالی حوزه های علمیه کشور هم در این دیدار ضمن تبریک ایام اله دهه مبارک فجر گفت: امروز نظام مقدس جمهوری اسلامی با همه تهدیدها و تحریم ها توانسته در مقابل تمام بدخواهان و زورگویی های اجانب و بیگانگان با اقتدار ایستادگی کند.

وی تصریح کرد: امروز که ۳۶ سال از عمر پربرکت نظام مقدس جمهوری اسلامی می گذرد، هر روز افتخارات جدیدی در کشور رقم می خورد که باعث سرافرازی ما است.

حجت الاسلام نواب، به توانمندسازی حوزه ها اشاره و بیان کرد: توانمندسازی هر چه بیشتر حوزه ها و برنامه ریزی در جهت مقابله با تهاجم همه جانبه دشمنان و تقویت و تحکیم مبانی انقلاب اسلامی از جمله اهداف این نهاد است.

وی اضافه کرد: مقام معظم رهبری دقت زیادی و حساسیت به برنامه های حوزه های علمیه دارند و ایشان تاکید دارند که حوزه باید دنبال تربیت فقیه و عالم باشند.

در ابتدای این دیدار نیز حجت الاسلام والمسلمین سید ˈموسی ابراهیمیˈ مدیر حوزه های علمیه برادران استان قزوین نیز گزارشی از برنامه های آموزشی مدارس علمیه ارایه کرد.

۷۳۹۰/ ۶۱۲۸

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر