۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

کد خبر: 110 | تاریخ انتشار: ۱۶:۲۵:۰۷ - یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

قزوین روز – استاندار: سد نهب از مهم ترین طرح های عمرانی استان قزوین است

قزوین روز :

استاندار: سد نهب از مهم ترین طرح های عمرانی استان قزوین است

قزوین-ایرنا- استاندار قزوین در دیدار با امام جمعه تاکستان گفت: سد نهب از مهم ترین طرح های عمرانی و زیرساختی استان به شمار می رود.

81932888-70466556.jpg

به گزارش روابط عمومی استانداری که روز یکشنبه به ایرنا نمابر شد، فریدون همتی در دیدار با آیت الله علی اسلامی امام جمعه تاکستان و نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری افزود: در مذاکرات فشرده با بانک شهر و وزارت نیرو، تامین اعتبارات این پروژه که در شهرستان تاکستان واقع شده است به طور جدی در دستور کار می باشد و براساس برنامه ریزیهای صورت گرفته این طرح تا پایان سال ۹۵ تکمیل و به بهره برداری می رسد.
همتی در ادامه با ارائه گزارش و تشریح روند انتصاب مدیرکل جدید فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، اظهارکرد: مدیرکل جدید فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فرزند شهید، جانباز و دارای بیش از ۲۰ ماه سابقه حضور در جبهه و دانشجوی مقطع دکترا می باشد و از سوابق اجرایی و مدیریتی در محیط های علمی و فرهنگی برخوردار هستند.
وی افزود: تمام افرادی که در نظام جمهوری اسلامی بعنوان مدیر به کار گرفته می شوند براساس ارزش ها و معیارهای نظام و انقلاب اسلامی این امر صورت می گیرد.
استاندار با بیان اینکه ‘ملاک قضاوت در انتصاب و بکارگیری مدیران، مراجع قانونی هستند و نباید سلیقه اشخاص در این خصوص ملاک باشد، گفت: براساس استعلام از مراجع قانونی هیچ نکته یا نقطه سیاهی در سابقه و پرونده مدیرکل جدید فرهنگ و ارشاد اسلامی وجود ندارد.
همتی افزود: مدیرانی که در دولت تدبیر و امید به کار گرفته می شوند ضمن پایبندی به ارزش های اسلامی و چارچوب های نظام باید مجری سیاست های دولت باشند.
وی اظهار کرد: شخصیت و آبروی افراد برای مدیریت ارشد استان و وزارتخانه مهم است بنابراین باید با همراهی و تعامل با شخصیت های فرهنگی، علما و ائمه جمعه بویژه نماینده ولی فقیه در استان بتوانیم وضعیت آشفته و نابسامان حوزه فرهنگ و هنر استان را با سعه صدر و در فضایی توام با عقلانیت و آرامش مدیریت کنیم.
آیت الله اسلامی نیز در این دیدار گفت: اگر مسائل و موضوعات با سعه صدر، برنامه ریزی و در فضایی توام با آرامش پیش برود بدون شک مشکلی ایجاد نخواهد شد.
امام جمعه تاکستان افزود: در موارد اختلافی بهتر است قبل از اینکه مسائل به سطح جامعه و افکار عمومی کشیده شود با تدبیر و هم اندیشی و تعامل و گفت و گو مرتفع شود.
۳۰۱۳/ ۶۱۲۸

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر