چگونگی همسان سازی تنظیمات ویندوز ۸

محدود کردن دسترسی به Control Panel و اجزای آن

ترفند جالب برای فایلهای Zip

ایجاد میانبرهای ترمیمی برای اجرای نرم‌افزارها

جمع کردن تمام تنظیمات ویندوز ۷ در یک پوشه

‌افزایش سرعت و کارایی رایانه با ارتقای حافظه

چگونه فایل های خود را از ویندوز ۷ به ویندوز ۸ انتقال دهیم؟

چگونه اعداد در Microsoft Word فارسی می شود؟

۱۰ ابزار مفید سیستمی مخفی در ویندوز

تطبیق روشنایی نمایشگرها با محیط

جایگزینی برای وارد کردن دستورات CMD در ویندوز

آموزش باز کردن فایل های مسدود شده در آفیس ۲۰۱۳

کد خبر: 1721 | تاریخ انتشار: ۱۸:۰۷:۳۰ - یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

قزوین روز – استاندار: شهرک تحقیقاتی در قزوین احداث می شود

قزوین روز :

استاندار: شهرک تحقیقاتی در قزوین احداث می شود

قزوین-ایرنا- استاندار قزوین گفت: شهرک تحقیقاتی ۳۰۰ هکتاری با محوریت دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) در قزوین احداث می شود.

81507148-6276828.jpg

به گزارش روابط عمومی استانداری قزوین که روز یکشنبه به ایرنا نمابر شده است،’مرتضی روزبه ‘با اشاره به تشکیل نشست هیات امنای دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) در تهران، اظهار داشت: همه مسوولان درخصوص وضعیت فعلی دانشگاه بین المللی امام خمینی دغدغه جدی دارند چون این دانشگاه با آرمان ها و اهدافی که براساس اساسنامه برای آن تعریف و تعیین شده فاصله دارد.

وی افزود: باید خود را به قله های آرمانی این دانشگاه نزدیک کنیم و خاستگاهی که برای آن براساس اساسنامه تعریف شده مورد توجه قرار بگیرد.

استاندار قزوین تصریح کرد: این دانشگاه درحال فاصله گرفتن از روزمرگی می باشد و ترسیم چشم انداز و افق بلند مدت دانشگاه مدنظر اعضای هیات امناء قرار گرفته است.

این مسوول با بیان اینکه چند مساله در ارتباط با این دانشگاه مطرح است که باید به آن توجه ویژه داشته باشیم، در ادامه افزود: احداث شهرک تحقیقاتی در قزوین ازجمله دغدغه ها و مطالبات سفر رهبری به استان در سال ۸۲ می باشد که تاکنون اجرایی نشده است درحالیکه از جمله موضوعات و اولویت های کلیدی است که قزوین به آن نیاز دارد.

استاندار قزوین از تصویب و موافقت هیات امنای دانشگاه بین المللی امام خمینی درخصوص احداث و راه اندازی شهرک تحقیقاتی در استان خبر داد و گفت: این شهرک در محل اراضی ۳۰۰ هکتاری متعلق به این دانشگاه در قسمت شمال اتوبان قزوین – زنجان احداث می شود.

وی یادآور شد: اراضی شمال اتوبان قزوین – زنجان از جمله سرمایه های بی بدیل استان است که باید در راستای اجرای طرح های اساسی، زیربنایی، بلند مدت و اثرگذار استان به کار گرفته شود.

روزبه در پایان افزود: در حال حاضر بیش از ۱۳۰ نفر دانشجو در استان وجود دارد اما بهره وری علمی از این مجموعه جوان و تحصیلکرده صورت نمی گیرد.

۳۰۱۳/ ۶۱۲۸

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر