۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

کد خبر: 336 | تاریخ انتشار: ۱۶:۴۰:۴۰ - یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

قزوین روز – استاندار قزوین، پیشبرد اقتصاد مقاومتی از مهمترین برنامه های دولت است

قزوین روز :

استاندار قزوین، پیشبرد اقتصاد مقاومتی از مهمترین برنامه های دولت است

قزوین ـ ایرناـ استاندار قزوین در جمع مردم آبیک گفت: پیشبرد اقتصاد مقاومتی همراه با تقویت بخش خصوصی از مهترین برنامه های دولت تدبیر و امید به شمار می رود.

81953613-70502585.jpg

به گزارش ایرنا، فریدون همتی روز یکشنبه در دیدار با مردم آبیک که در مسجد ولیعصر(عج) این شهر که در جریان سفر وی به این شهرستان به مناسبت دهه فجر انجام شد، افزود: ستاد اقتصاد مقاومتی در استان ایجاد و برای فعال کردن هرچه بیشتر توانمندیهای اقتصادی استان و شناخت ظرفیت های جدید آن، فعالیت خود را آغاز کرده است.
وی با بیان اینکه کشور را باید با اقتصاد مقاومتی به پیش ببریم، اظهارکرد: در این راستا دولت توان و هدف خود را صرف تقویت بخش خصوصی و برونسپاری کارها به مردم کرده است.
همتی در ادامه روز نیروی هوایی را به فعالان این عرصه تبریک گفت و افزود: اعلام همبستگی همافران در این روز به پیروزی انقلاب در روز ۲۲ بهمن سال ۵۷ کمک کرد.
استاندار قزوین در ادامه از استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی به عنوان بزرگترین دستاوردهای انقلاب یاد و اظهارکرد: امروز برخلاف دوره پیش از انقلاب که سیاست های کشور از درون سفارتخانه های خارجی هدایت می شد، توسط نیروهای انقلابی و ولایتمدار و مردمی اتخاذ می شود.
همتی در بخش دیگری از صحبت های خود بر تلاش برای تقویت وحدت و انسجام داخلی تاکید و اظهارکرد: فرصتی برای دعوا و اختلاف نداریم، بلکه باید وقت و انرژی خود را صرف کار و خدمت به کشور کنیم.
وی با اشاره به موفقیت کشورمان در پیشبرد مذاکرات هسته ای، گفت: دشمن در تلاش بود با ایجاد ناامنی و اغتشاش در کشور، مذاکرات هسته ای را به سود خود به انحراف کشانده و اهداف خود را بر ما دیکته کند، اما به لطف خداوند، هوشیاری مردم و آمادگی نیروهای امنیتی و مسلح میهن اسلامی این نقشه های شوم خنثی شد.
نماینده عالی دولت در استان قزوین با بیان اینکه امروز هیچ تصمیمی در سطح منطقه بدون تامین نظرات و دیدگاه های ایران قابل اجرا نیست، افزود: این موقعیت نشانگر اقتدار، عزت و سربلندی جمهوری اسلامی است.
وی با بیان اینکه مردم همیشه در صحنه کشور هنوز برسر آرمان های خود ایستاده و پشتیبان امام راحل و انقلاب خود هستند، افزود: امروز هدایت کشتی انقلاب و نظام بر دستان توانمند و پرصلابت رهبری است و این مطلب که ‘خامنه ای خمینی دیگر است’ یک حقیقت مسلم می باشد.
استاندار قزوین در ادامه بر حضور دشمن شکن مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات پیش رو تاکید کرد و گفت: مشارکت پرشور مردم در این دو عرصه موجب یاس دشمن و افزایش اقتدار نظام و کشور می شود.
وی در بخش دیگری از صحبت های خود از آبیک به عنوان شهرستانی با ظرفیت های کشاورزی و صنعتی بالا یاد کرد و اظهار داشت: باید با استفاده از توان بخش خصوصی در پی فعال کردن هرچه بیشتر این ظرفیت ها بود.
همتی، حل مشکل کمبود آب در شهرستان ابیک را مورد توجه مسوولان استان دانست و گفت: پیگیر انتقال آب سد طالقان به استان از جمله آبیک هستیم و امیدواریم در سفر رییس جمهوری شاهد آغاز عملیات اجرایی این طرح بزرگ باشیم.
وی در پایان مردم استان را به صرفه جویی در مصرف آب دعوت کرد و با اشاره به برداشت و استفاده بیش از حد منابع آب زیرزمینی در استان، گفت: باید با روش های مدرن در پی مصرف بهینه آب باشیم.
۳۰۳۰/ ۶۱۲۸

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار