چگونگی همسان سازی تنظیمات ویندوز ۸

محدود کردن دسترسی به Control Panel و اجزای آن

ترفند جالب برای فایلهای Zip

ایجاد میانبرهای ترمیمی برای اجرای نرم‌افزارها

جمع کردن تمام تنظیمات ویندوز ۷ در یک پوشه

‌افزایش سرعت و کارایی رایانه با ارتقای حافظه

چگونه فایل های خود را از ویندوز ۷ به ویندوز ۸ انتقال دهیم؟

چگونه اعداد در Microsoft Word فارسی می شود؟

۱۰ ابزار مفید سیستمی مخفی در ویندوز

تطبیق روشنایی نمایشگرها با محیط

جایگزینی برای وارد کردن دستورات CMD در ویندوز

آموزش باز کردن فایل های مسدود شده در آفیس ۲۰۱۳

کد خبر: 1869 | تاریخ انتشار: ۱۸:۱۶:۵۵ - یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

قزوین روز – استاندار قزوین:چشم انداز دانشگاه ها باید به سمت تجاری سازی علم باشد

قزوین روز :

استاندار قزوین:چشم انداز دانشگاه ها باید به سمت تجاری سازی علم باشد

قزوین-ایرنا-استاندار قزوین بر تلاش مراکز علمی و دانشگاهی برای تبدیل علم به ثروت تاکید کرد و گفت: دانشگاه ها باید به سمت چشم اندازی حرکت کنند که بتواند علم خود را تجاری سازی کنند.

81736799-70124321.jpg

به گزارش روابط عمومی استانداری که روز پنجشنبه به ایرنا نمابر شده است، مرتضی روزبه در جمع رییس ،اساتید و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد بویین زهرا اظهار داشت: در حوزه آموزش عالی انواع دانشگاه ها در استان قزوین وجود دارد که نتیجه آن حضور ۱۳۰ هزار دانشجو در استان است.
وی افزود: در حال حاضر اعلام کرده ایم که استان به دنبال رشد کمی دانشجویان نیست و می خواهیم رشد کیفی دانشگاه ها را ارتقا دهیم تا به این ترتیب دانشگاهیان بتوانند در صنعت، کشاورزی و اقتصاد استان تاثیرگذار باشند.
استاندار قزوین عنوان کرد: هر دانشگاهی در استان قزوین باید با منطقه ای که در آن فعالیت می کند ارتباط برقرار کند تا بدین وسیله بتوانیم شاهد کمک دانشگاهیان به وضعیت تمامی نقاط استان باشیم.
روزبه با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری در دیدار با اساتید دانشگاه به دو نکته مهم توجه کردند، خاطرنشان کرد: نقشه جامع علمی کشور و آمایش آموزش عالی دو نکته ای بود که مقام معظم رهبری به آن توجه ویژه داشتند که خوشبختانه هر دو نکته در قزوین در حال اجرا شدن است.
وی با اشاره به اینکه شرکت های دانش بنیان از اهمیت بسیار زیادی برخوردار هستند، بیان کرد: نیاز امروز کشور به شرکت های دانش بنیان خیلی بیشتر شده چراکه امروز دنیا در یک عرصه رقابتی قرار گرفته است و فناوری و علوم مختلف به سرعت در حال تحول هستند.
روزبه در پایان گفت: واحدهای صنعتی و کشاورزی باید تعامل خود را با شرکت های دانش بنیان افزایش دهند تا بدین وسیله سبب توسعه کمی و کیفی محصولات در استان قزوین باشیم.
۳۰۱۳/ ۶۱۲۸

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار