گمانه‌زنی پیرامون یک مبادله بزرگ بین استقلال و ذوب‌آهن

پای عابربانک در میان است

مشکل سرخابی‌ها برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا برطرف شد

هشدار بلومبرگ درباره تکرار سیاست‌های بوش علیه تهران

کریمی: پرسپولیس با مدیریت طاهری نتیجه گرفت

ایران در حال تبدیل کشورهای عربی به ارواح سرگردان

نقشه کثیف پسر ۲۵ ساله برای رسیدن به زن مطلقه

واکنش ایران به اظهارات ضد ایرانی ماکرون

کی‌روش چطور به روزبه چشمی رسید

کمالوندی: مهر و موم‌ تاسیسات هسته‌ای موقتی و عادی است

قاسمی: دوران فرافکنی‌ها و اتهام‌زنی‌های کودکانه به سر آمده است

همکاری ایران و عراق در اربعین امسال بسیار بهتر بود

کد خبر: 1423 | تاریخ انتشار: ۱۷:۴۷:۳۹ - یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

قزوین روز – استاندار قزوین از بیست و چهارمین نمایشگاه اجلاس سراسری نماز و سنحش دستاوردها بازدید کرد

قزوین روز :

استاندار قزوین از بیست و چهارمین نمایشگاه اجلاس سراسری نماز و سنحش دستاوردها بازدید کرد

قزوین- ایرنا- استاندار یکشنبه شب با حضور در بیست و چهارمین نمایشگاه اجلاس سراسری نماز و سنجش دستاوردها در محل دائمی شرکت نمایشگاههای بین المللی قزوین بازدید کرد.

81934046-70468424.jpg

به گزارش ایرنا، فریدون همتی در حاشیه برگزاری این نمایشگاه در جمع خبرنگاران افزود: توسعه فرهنگ نماز ابزارها و روشهای گوناگونی نیاز دارد و برگزاری این گونه نمایشگاهها و اجلاسها می تواند روش کار آمدی برای ترویج نماز و فضای فرهنگی باشد .
وی هدف از برگزاری این نمایشگاه را تحقق منویات مقام معظم رهبری، ایجاد حساسیت نسبت به امر اقامه نماز، شناسایی و بهره گیری از ظرفیت های استانی در جهت ترویج و توسعه فرهنگ اقامه نماز عنوان کرد.
همتی با اشاره به برگزاری پرشکوه بیست و چهارمین اجلاس سراسری نماز به میزبانی قزوین اظهار داشت: استان قزوین با تمام نیروها و امکانات در خدمت برگزاری این امر مقدس می باشد و از این فرصت باید برای ترویج نشاط دینی و معنوی در جامعه و در بین جوانان استفاده کرد.
وی تصریح کرد:برگزاری اجلاس نمازدر قزوین را یک افتخار و فرصت طلایی و دینی برای استان تلقی می کنیم که منشاء برکات و خیرات خواهد بود.
این مسوول در ادامه با تاکید بر پیوند مردم و نقش آنها در ترویج نماز، تصریح کرد: باید از ظرفیت و توان مردم بویژه سازمان ها و نهادهای مردمی و غیردولتی در امر احیاء و نهادینه کردن نماز در جامعه استفاده کرد و فضای نمایشگاه می تواند فضای اجلاس و موضوع نماز را بیشتر و عمیق تر معرفی کند و مردم را برای اجلاس سراسری نماز آماده کند .
نماینده عالی دولت تدبیر و امید در استان با اشاره به فضای معنوی نمایشگاه افزود : برآیند آثار اجلاس برای استان خیلی خوب ارزیابی شده و در ذیل این اجلاس ، نمایشگاهی برگزار شده که خیلی مورد استقبال نسل جوان و خانواده ها قرار گرفته است و یک فضای با طراوت و نشاط بخشی به برکت نماز در این نمایشگاه حاکم است .
نمایشگاه اجلاس نماز (عطر حضور ) در ۱۴۱ غرفه به مساحت سه هزار و ۸۰۰ مترمربع در محل نمایشگاه های بین المللی استان قزوین به مدت شش روز دایر است و در زمان برگزاری هر روز از ساعت ۹ صبح تا ۱۹٫۳۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
۶۱۲۸/۷۳۸۹

81934046-70468425.jpg

81934046-70468426.jpg

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر