۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

کد خبر: 875 | تاریخ انتشار: ۱۷:۱۷:۲۶ - یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

قزوین روز – استاندار قزوین از بیمارستان ۹۶ تختخوابی تاکستان بازدید کرد

قزوین روز :

استاندار قزوین از بیمارستان ۹۶ تختخوابی تاکستان بازدید کرد

قزوین-ایرنا-استاندار قزوین از بیمارستان ۹۶ تختخوابی شفای تاکستان که در هفته جاری به بهره برداری می رسد، بازدید کرد.

81932224-70465526.jpg

به گزارش روابط عمومی استانداری که روز شنبه به ایرنا نمابر شده است، فریدون همتی در سفر به شهرستان تاکستان و بازدیداز بیمارستان ۹۶ تختخوابی شفا تاکستان در سخنانی اظهار داشت: این بیمارستان از پروژه های مهمی است که در سفر معاون اول رئیس جمهور به استان در روز ۶ بهمن ماه جاری افتتاح و به بهره برداری می رسد.
وی اظهار داشت: به منظورساخت و بهره برداری این بیمارستان ۴۰۰ میلیار ریال اعم از ساخت وتامین تجهیزات پزشکی هزینه و تخصیص یافته است.
استاندار قزوین با اشاره به موقعیت ارتباطی تاکستان و ضرورت ارائه خدمات درمانی به مسافرین و مردم منطقه اظهار داشت: ارتقای شاخص های درمانی و بهداشتی از جمله دغدغه های دولت تدبیر و امید می باشد که در قالب طرح جامع سلامت در حال پیگیری و اجرایی شدن می باشد.
وی تصریح کرد: سطح امکانات و تجهیزات این بیمارستان به گونه ای است که به تصریح مسوولان مربوطه با بیمارستان های خصوصی در مرکز برابری می کند.
استاندار قزوین در پایان گفت: امیداست پس از افتتاح و بهره برداری از این بیمارستان درخصوص حفظ و نگهداری آن با هدف ارائه خدمات با کیفیت به بیماران و مراجعین برنامه ریزی و هماهنگی لازم صورت بگیرد.
۳۰۱۳/ ۶۱۲۸

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر