۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

کد خبر: 130 | تاریخ انتشار: ۱۶:۲۶:۲۰ - یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

قزوین روز – استاندار قزوین: انتخابات محل آزمون و خطا نیست

قزوین روز :

استاندار قزوین: انتخابات محل آزمون و خطا نیست

قزوین-ایرنا- استاندار قزوین گفت: انتخابات کاری دقیق و حساب شده است و در آن نمی توان به روش آزمون و خطا عمل کرد.

81935263-70470472.jpg

به گزارش ایرنا به نقل از روابط عمومی استانداری، فریدون همتی روز دوشنبه در بازدید از کلاسهای آموزشی قانون انتخابات فرمانداری ها و بخشداری ها افزود: در روز انتخابات تصمیم گیری،تحلیل و تفسیر در یک لحظه انجام می شود بنابراین یک عملکرد اشتباه و برداشت غلط در شعب رای گیری تبعات جبران ناپذیری به همراه دارد.
استاندار قزوین تاکید کرد: با توجه به اهمیت موضوع انتخابات تمام فرایند روز رای گیری باید قانونی،صحیح و دقیق انجام شود و همه باید قوانین و مقررات و روش های انتخابات را به صورت کامل و به شکل نرم افزاری و سخت افزاری آموزش ببینند.
همتی با اشاره به زمان کوتاه باقی مانده تا برگزاری انتخابات، افزود: در فرصت باقی مانده باید آموزش دهندگان و کارآموزان حساسیت کار را بالا برده و تسلط شان را نسبت به مسائل و موضوعات انتخابات افزایش دهند.
وی خاطرنشان کرد:۱۰۰ درصد فرایند انتخابات باید به صورت دقیق و مطابق با قانون انجام شود.
همتی در ادامه به کارآموزان قانون انتخابات فرمانداران و بخشداران، تاکید کرد: باید با آرامش و هوشمندی آموزش ببینید و آموزش بدهید تا انتخابات قانونی ودرستی برگزار شود و در خارج از وقت اداری نیز با افراد مربوط به نامزدها برخورد نداشته باشید که شائبه ای ایجاد شود.
دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی همزمان با پنجمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی هفتم اسفند ماه امسال برگزار می شود.
۳۰۱۳

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار