۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

کد خبر: 36 | تاریخ انتشار: ۱۶:۲۱:۴۲ - یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

قزوین روز – استاندار قزوین با صدور پیامی اجرای برجام و لغو تحریم ها را تبریک گفت

قزوین روز :

استاندار قزوین با صدور پیامی اجرای برجام و لغو تحریم ها را تبریک گفت

قزوین-ایرنا-استاندار قزوین در پیامی آغاز اجرایی شدن برجام و لغو تحریم های ظالمانه علیه جمهوری اسلامی ایران را تبریک گفت.

81924843-70452937.jpg

به گزارش روز یکشنبه ایرنا به نقل از روابط عمومی استانداری، متن کامل پیام فریدون همتی به شرح زیر است:
بسم الله الرحمن الرحیم
خبر مسرّت بخش، افتخارآمیز و غرورآفرین اجرایی شدن برجام و آغاز روند لغو تحریم های ظالمانه هسته ای علیه کشورمان، نشانه پیروزی جمهوری اسلامی ایران در عرصه سیاست خارجی و همچنین دیپلماسی مقتدرانه و عزت مندانه تیم مذاکره کننده هسته ای در جهت احقاق حقوق مسلم ملت بزرگوار ایران اسلامی است.
با اعلام رسمی اجرای برجام،قطعنامه های ظالمانه علیه ملت ایران لغو و پرونده pmd بسته شد. طومار تحریم درهم پیچیده وحقوق هسته ای ایران تثبیت گردید و خون پاک و مقدس شهدای هسته ای به بار نشست و اقتصاد ایران در مدار اقتصاد جهانی قرار گرفت.
امروز به تعبیر ریاست محترم جمهوری دوران گذار از تحریم به توسعه است که نیاز به کار، ابتکار و سرمایه گذاری و استفاده از فرصت جدید از سوی همگان به ویژه نخبگان و جوانان عزیز دارد.
بدون تردید این پیروزی حاصل حمایت ها و رهنمودهای داهیانه مقام معظم رهبری، تجربه، تلاش و هوشمندی رئیس جمهور محترم و تیم مذاکره کننده در طی مراحل بسیار فشرده، دشوار و البته همراه با تدبیر و عقلانیت در جریان مذاکرات و صد البته دستاورد پایمردی و صبوری ملت بزرگ، غیور و صلح طلب ایران بر اصول و ارزش های انقلابی اسلامی است
اینجانب به نوبه خود این پیروزی بزرگ را به محضر رهبری معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای رئیس جمهور محترم جناب حجت الاسلام و المسلمین دکتر روحانی، تیم مذاکره کننده ملت شریف و بزرگوار ایران اسلامی و بویژه مردم انقلابی،قدرشناس و زمان آگاه استان قزوین، نماینده مقام معظم رهبری در استان،خانواده های معظم شهدا،ایثارگران و جانبازان،حوزه های علمیه،اساتید و دانشجویان، گروه های مختلف سیاسی و اجتماعی،اصناف و اقشار مختلف مردم تبریک عرض می نمایم.
۳۰۱۳/ ۶۱۲۸

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار