۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

کد خبر: 328 | تاریخ انتشار: ۱۶:۴۰:۲۶ - یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

قزوین روز – استاندار قزوین: بخشداران نمایندگان عالی نظام در هر بخش محسوب می شوند

قزوین روز :

استاندار قزوین: بخشداران نمایندگان عالی نظام در هر بخش محسوب می شوند

قزوین – ایرنا – استاندار قزوین بخشداران را علاوه بر نمایندگی دولت در هر بخش، آنان را نمایندگان عالی حاکمیت و نظام در مناطق خود برشمرد.

81953582-70502536.jpg

به گزارش ایرنا، فریدون همتی عصر یکشنبه در آیین افتتاح ساختمان جدید بخشداری بشاریات افزود: بخشداری ها مقر حکومت جمهوری اسلامی در هر بخش محسوب می شوند.
وی، تامین امنیت را از مهمترین وظایف بخشداران دانست و اظهار کرد: با تامین امنیت امکان فعالیت های روزمره و حرکت به سمت رشد و توسعه در هر منطقه به وجود خواهد آمد.
همتی، هماهنگ کردن فعالیت ها، نظارت بر کار ادارات و فعال کردن ظرفیت ها در بخش های مختلف را از دیگر وظایف بخشداران برشمرد و ادامه داد: هر بخش و منطقه استان قزوین از ظرفیت های خاص و منحصر به فردی برخوردار است و بخشداران به عنوان نمایندگان عالی دولت و نظام باید در فعال کردن هرچه بیشتر این ظرفیت ها به طور جدی بکوشند.
استاندار قزوین، بخش بشاریات را به عنوان منطقه ای با ظرفیت های بالای کشاورزی یاد و ادامه داد: با توجه به استعدادهای فراوان این بخش در حوزه تولید، می توان با تقویت آن به اقتصاد استان و کشور کمک کرد.
همتی با اشاره به بهره برداری ساختمان جدید بخشداری بشاریات، یادآور شد: امیدواریم راه اندازی این مکان منشا خیر و برکت و ارایه خدمات ارزنده به اهالی این بخش باشد.
وی در پایان بر حضور پرشور و گسترده مردم بخش بشاریات در راهپیمایی ۲۲ بهمن و حضور در انتخابات هفتم اسفند ماه نیز تاکید کرد.
ساختمان بخش بشاریات در زمینی به وسعت ۴۵۰ متر مربع و با ۳میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال اعتبار در هفتمین روز از دهه مبارک فجر مورد بهره برداری قرار گرفت.
بخش بشاریات با مرکزیت شهر خاکعلی در ۳۵ کیلومتری شرق قزوین واقع شده و از بخش های شهرستان آبیک محسوب می شود.
۳۰۱۳/۸۰۵۴

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار