۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

کد خبر: 415 | تاریخ انتشار: ۱۶:۴۹:۱۱ - یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

قزوین روز – استاندار قزوین: برجام فضای جدیدی برای اقتصاد ایران گشود

قزوین روز :

استاندار قزوین: برجام فضای جدیدی برای اقتصاد ایران گشود

قزوین-ایرنا- استاندار قزوین گفت: برجام و لغو تحریم ها فضای جدیدی برای اقتصاد کشور گشوده است که باید از این فرصت به بهترین شکل استفاده کنیم.

81958805-70512133.jpg

به گزارش ایرنا، فریدون همتی بعدازظهر چهارشنبه در آئین بهره برداری از واحد محب روپاک کیمیا تولید کننده مواد اولیه شوینده ها در شهرستان آبیک که با حضور معاون امور معادن و صنایع معدنی وزیر صنعت، معدن و تجارت برگزار شد، افزود: تحریم ها شرایط کار در بخش تولید و صنعت را دشوار کرده بود اما با اجرای برجام و رفع تحریم ها وضعیت متفاوت شده است.
وی، امکان استفاده از دانش و فناوری های جدید در بخش صنعت و همچنین صدور محصولات و کالاهای ایرانی به خارج را از مزایای اجرای برجام و رفع تحریم ها برشمرد و اظهار داشت: باید با تقویت بخش خصوصی از شرایط جدید به شکل مطلوب در راستای جبران عقب افتادگی ها و رشد و توسعه اقتصاد کشور نهایت استفاده را ببریم.
استاندار قزوین، حمایت از سرمایه گذاران داخلی و خارجی، تقویت بخش تولید و صنعت و بهبود فضای کسب و کار را از مهمترین برنامه های دولت تدبیر و امید برشمرد و گفت: این برنامه ها کارآفرینان و فعالان بخش خصوصی را به فعالیت بیشتر و بهتر ترغیب می کند و برای فعالیت انگیزه بیشتری به آنها می بخشد.
همتی از قزوین به عنوان یکی از پنج استان صنعتی کشور که دارای تجربیات ارزشمندی در حوزه سرمایه گذاری در بخش تولید و صنعت است یاد کرد و گفت: این استان دارای اولین شهر صنعتی کشور بوده و فرهنگ تولید و سرمایه گذاری و کارآفرینی در آن به خوبی تجربه شده است.
همتی در پایان بر جذب سرمایه گذاران بخش صنعت و همراهی مدیران با فعالان بخش خصوصی به منظور تقویت بخش تولید در استان قزوین تاکید کرد.
استان قزوین دارای سه هزار و ۳۰۰ واحد تولیدی فعال است.
۳۰۱۳/ ۶۱۲۸

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار