۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

کد خبر: 256 | تاریخ انتشار: ۱۶:۳۷:۴۰ - یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

قزوین روز – استاندار قزوین: بزرگترین دستاورد برجام تقویت خودباوری ملی است

قزوین روز :

استاندار قزوین: بزرگترین دستاورد برجام تقویت خودباوری ملی است

قزوین-ایرنا- استاندار قزوین گفت: بزرگترین و مهمترین دستاورد مذاکرات هسته ای و برجام را باید تقویت روحیه خودباوری ملی دانست.

81948025-70492386.jpg

به گزارش روابط عمومی استانداری که روز چهارشنبه به ایرنا نمابر شد، فریدون همتی با شرکت در مراسم بزرگداشت ایام الله دهه فجر که در مسجد جامع شهر شال بویین زهرا برگزار شد، ضمن گرامیداشت یاد و نام معمار کبیر انقلاب اسلامی افزود: فرمایش تاریخی حضرت امام (ره) در سال ۴۲ که فرمودند یاران من یا بدنیا نیامده و یا در گهواره اند نشان از عمق درایت و آینده نگری امام راحل داشت به گونه ای که شکل گیری انقلاب و تثبیت آن در هشت سال دفاع مقدس توسط این یاران صدیق، وفادار و فداکار امام صورت گرفت.
وی، مردم ایران را ملتی حاکم بر سرنوشت خویش معرفی و تصریح کرد: برخلاف دوران قبل از انقلاب که آمریکا در سیاست گذاریهای کشور دخالت می کرد، امروز آمریکا مجبور به اجرایی کردن مطالبات ملت و دولت ایران می باشد که این دستاورد بزرگی است که به لطف پروردگار، مدیریت حکیمانه حضرت امام(ره) و ایثارگری های شهدا حاصل شده است.
وی اظهار کرد: امروز در سایه حضور مردم تمام توطئه های دشمنان علیه میهن اسلامی خنثی شده و مذاکرات با حمایت ها و هدایت های رهبری و طرح استراتژی نرمش قهرمانانه از سوی معظم له، سیاست ها و پیگیری های مدبرانه دکتر روحانی و مجاهدت و شجاعت تیم مذاکره کننده به نتایج درخشانی رسید.
همتی خاطرنشان کرد: ملت توانست در این مذاکرات همانند دوران دفاع مقدس به پیروزی دست یابد و دشمن با وجود بیش از یک دهه دروغ پردازی، مجبور به پذیرش حقانیت ایران در موضوع انرژی هسته ای شد.
استاندار قزوین اظهارکرد: در سایه این مذاکرات و توافقات هسته ای طرح ایران هراسی نیز شکست خورد و حق ایران در غنی سازی به رسمیت شناخته شد.
همتی اظهارداشت: نباید برادری، اخوت و همدلی در میان مردم تضعیف و کمرنگ شود بلکه روز به روز باید در جهت تقویت آن تلاش کرد تا توطئه دشمن که ایجاد شکاف در میان مردم است خنثی شود.
همتی اظهارکرد: دغدغه مقام معظم رهبری در انتخابات، حضور و مشارکت حداکثری است که باید بستر، فضا و شرایط تحقق آن را فراهم کنیم و در کنار پیگیری مطالبات و رقابت های سیاسی و جناحی، منافع ملی و عمومی را نیز در اولویت قرار دهیم.
وی همچنین با اشاره به شرایط سخت اقتصادی، پایین آمدن قیمت نفت و کاهش اعتبارات دولتی، گفت: افزایش بهره وری از منابع موجود مهمترین برنامه پیش روی دولت است که در همین راستا با توجه به قابلیت های کشاورزی و باغداری در این بخش باید به سمت مدیریت علمی و افزایش بهره وری از منابع آبی حرکت کنیم.
همتی با اشاره به ظرفیتهای منطقه شال اظهارکرد: شال از دیرباز مهد شخصیت ها و عالمانی نام آور و اثرگذار در سطح منطقه و استان بوده است و وجود عالمانی چون حضرات آیات موسوی شالی و آیت الله شیخ هاشم مدرس قزوینی در این منطقه، افتخاری برای مسلمین و اسلام می باشند.
استاندار قزوین اظهارکرد: اهالی شال مردمی متدین و برخوردار از شور و فهم بالای سیاسی و مذهبی هستند که در فعالیت های انقلابی، مذهبی و سیاسی زبانزد بوده و تقدیم بیش از ۱۵۰ شهید در دوران دفاع مقدس، سند بارز ایثارگری و وفاداری مردمان این خطه به انقلاب اسلامی است.
اسماعیل رضایی مشاور و مدیرکل دفتر استاندار، علیرضایی مدیرکل روابط عمومی استانداری، قاسمی فرماندار بویین زهرا و رشوند بخشدار شال استاندار را در این بازدید همراهی می کردند.
۳۰۱۳/ ۶۱۲۸

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر