۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

کد خبر: 214 | تاریخ انتشار: ۱۶:۳۲:۴۳ - یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

قزوین روز – استاندار قزوین به مقام شهدای انقلاب اسلامی ادای احترام کرد

قزوین روز :

با حضور در گلزار شهدا

استاندار قزوین به مقام شهدای انقلاب اسلامی ادای احترام کرد

قزوین-ایرنا- همزمان با آغاز دهه فجر انقلاب اسلامی، استاندار قزوین ضمن زیارت مرقد امامزاده حسین (ع) با حضور در گلزار شهدای انقلاب، با قرائت فاتحه و نثار گل به مقام شامخ آنان ادای احترام کرد.

81944900-70486747.jpg

به گزارش روز دوشنبه ایرنا به نقل از روابط عمومی استانداری، فریدون همتی با تبریک ایام الله مبارک دهه فجر گفت: امروز یک روز خجسته و نقطه عطفی در تاریخ جمهوری اسلامی ایران است.
وی اظهارکرد: باید از انقلاب اسلامی صیانت و همه تلاش کنیم تا انقلاب تداوم یابد و در این مسیر باید به ریسمان الهی که همان ولایت است چنگ زنیم.
همتی در ادامه افزود: با رهنمودهای مقام معظم رهبری، انقلاب اسلامی در مسیر تعالی و رشد قرار دارد و با صلابت و شادابی پیام خود را به دنیا اعلام می کند.
وی بیان داشت: انقلاب اسلامی، انقلابی است که توانست با شادابی و نشاطی که با خود به همراه داشت، دنیا را به حرکت درآورده و با وجود دشمنان آشکار و پنهان خود، مسیر تکامل و ترقی را ادامه داد و بر دشمنان چیره شد.
همتی در پایان گفت: در شرایط فعلی همه باید از انقلاب اسلامی صیانت کرده و در مقابل دشمنان ایستادگی کنند و با پیروی و تبعیت از ولایت فقیه مسیر و راه انقلاب را ادامه دهند.
۶۱۰۱/ ۶۱۲۸

81944900-70486748.jpg

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار