۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

۳۰۲ Found

طرز تهیه کیک بستنی ساده

کد خبر: 316 | تاریخ انتشار: ۱۶:۳۹:۵۹ - یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

قزوین روز – استاندار قزوین: حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن کشور را بیمه می کند

قزوین روز :

استاندار قزوین: حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن کشور را بیمه می کند

قزوین-ایرنا- استاندار قزوین گفت: حضور پرشور و گسترده مردم در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن کشور و نظام ما را در برابر توطئه های دشمنان بیمه می کند.

81952312-70500790.jpg

به گزارش ایرنا، فریدون همتی عصر شنبه در دیدار با مردم شهر آوج با تبریک دهه مبارک فجر، افزود: پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی نتیجه مقاومت و مبارزه امام خمینی(ره) و مردم ولایتمدار کشورمان بود که باید همواره قدر آنرا بدانیم.
وی با تاکید بر حضور پرشور مردم در راهپیمایی سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، گفت: مشارکت گسترده مردم در این راهپیمایی مانند همیشه مایه یاس و نومیدی دشمنان و مایه خوشحالی دوستداران انقلاب است.
همتی در بخش دیگری از صحبت های خود، مسئولیت ها در نظام جمهوری اسلامی را یک امانت که نیازمند صیانت است، دانست و افزود: مسئولان باید هرچه در توان دارند را برای خدمت به مردم و میهن اسلامی به کار گیرند.
استاندار قزوین با بیان اینکه مردم ما پیوندی ناگسستنی با انقلاب و امام راحل دارند، گفت: ملت ایران مردمی مومن و ولایتمدار هستند که همیشه در دفاع از انقلاب و نظام جمهوری اسلامی در صحنه حاضر بوده اند.
همتی با اشاره به پیش رو بودن انتخابات و لزوم حضور پرشور مردم در پای صندوق های رای، اظهار کرد: باید با حفظ و تقویت وحدت و همدلی بین خود، شاهد برگزاری یک انتخابات باشکوه باشیم چرا که در این رابطه نکته اصلی و مهم حضور گسترده و پرشور مردم است.
استاندار قزوین همچنین بر تلاش برای تقویت وحدت و همدلی بین مردم تاکید کرد و اظهار داشت: هرجا که اختلاف و تفرقه در میان باشد آنجا به نقطه امید دشمن تبدیل می شود.
وی همچنین در دیدار با مردم روستای اسماعیل آباد آوج بر تقویت حس و روحیه مشارکت در اجرای طرح هایی که به عمران و آبادانی مناطق مختلف می انجامد، تاکید و اظهارکرد: مردم آوج از جمله اهالی این روستا دارای حس همکاری در امور خیر و فعالیت های نیکوکارانه هستند.
همتی با اشاره به احداث مخزن و استخر ذخیره آب کشاورزی توسط اهالی این روستا، از آن به یک عنوان یک الگو و نمونه یاد کرد و گفت: آمادگی داریم تا از اجرای طرح هایی چون احداث استخر و مخازن ذخیره آب کشاورزی حمایت کنیم چرا که این اقدام می تواند تحول بزرگی را در حوزه صرفه جویی در آب، ایجاد اشتغال و تقویت اقتصاد روستاهای استان ایجاد کند.
همتی همچنین در دیدار با مردم آبگرم، فعال کردن ظرفیت های گردشگری این شهر را مورد توجه مسئولان استان دانست و اظهار کرد: گردشگری در این شهرستان باید با تشویق بخش خصوصی بیش از پیش فعال شود.
نماینده عالی دولت در استان قزوین در ادامه به لغو تحریم ها و اجرای برجام اشاره و از آن به عنوان یک موفقیت تاریخی برای کشورمان در نظام بین الملل یاد کرد و گفت: این موفقیت بواسطه لطف پروردگار، هدایت های حکیمانه رهبری، تلاش های دولت و تیم مذاکره کننده و پشتیبانی دولت بدست آمد.
استاندار قزوین، تقویت بخش خصوصی و توجه به اقتصاد مقاومتی را از اولویت های دولت تدبیر و امید برشمرد و اظهار داشت: باید با اتکا به توانمندی های داخلی خود و فعال کردن آنها، شاهد رونق اقتصاد و اشتغال باشیم.
شهرستان آوج به مرکزیت آوج دارای دو شهر و ۱۱۰ روستا است و در جنوب غربی استان قزوین قرار دارد.
۳۰۱۳/ ۶۱۲۸

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر