چگونگی همسان سازی تنظیمات ویندوز ۸

محدود کردن دسترسی به Control Panel و اجزای آن

ترفند جالب برای فایلهای Zip

ایجاد میانبرهای ترمیمی برای اجرای نرم‌افزارها

جمع کردن تمام تنظیمات ویندوز ۷ در یک پوشه

‌افزایش سرعت و کارایی رایانه با ارتقای حافظه

چگونه فایل های خود را از ویندوز ۷ به ویندوز ۸ انتقال دهیم؟

چگونه اعداد در Microsoft Word فارسی می شود؟

۱۰ ابزار مفید سیستمی مخفی در ویندوز

تطبیق روشنایی نمایشگرها با محیط

جایگزینی برای وارد کردن دستورات CMD در ویندوز

آموزش باز کردن فایل های مسدود شده در آفیس ۲۰۱۳

کد خبر: 1897 | تاریخ انتشار: ۱۸:۱۹:۰۴ - یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

قزوین روز – استاندار قزوین خواستار راه اندازی اتاق فکر در جهاد دانشگاهی شد

قزوین روز :

استاندار قزوین خواستار راه اندازی اتاق فکر در جهاد دانشگاهی شد

قزوین-ایرنا- استاندار قزوین خواستار راه اندازی اتاق فکر و ایده پردازی به منظور کارآفرینی و رفع نیازهای جامعه در جهاد دانشگاهی استان شد.

81802022-70237234.jpg

به گزارش روابط عمومی استانداری که روز شنبه به ایرنا نمابر شده است، مرتضی روزبه با حضور در جهاد دانشگاهی قزوین در جمع کارکنان این مرکز افزود: این کار باید بدون برگزاری همایش های پر زرق و برق و بدون خروجی صورت بگیرد.
استاندار قزوین با بیان اینکه فعالیت جهاد دانشگاهی خارج در چارچوب نظام های مرسوم اداری است و این موضوع به عنوان یک نقطه قوت شناخته می شود، اظهار کرد: ر جهاد دانشگاه شاهد فضایی با نشاط و پر تحرک برای خدمت به جامعه هستیم.
وی تصریح کرد: جهاددانشگاهی قزوین با استفاده از ظرفیت های خود با انگیزه ای مضاعف، اراده قوی، مسوولیت پذیری و تعهد برای ارتقای فرهنگ در جامعه تلاش می کند.
استاندار قزوین با بیان اینکه در روزگاری که امکانات و منابع مالی اندک و سرمایه های انسانی بسیار محدودی در اختیار داشتیم، موفق شدیم حرکت عظیم انقلاب اسلامی را رقم بزنیم و در ادامه از آن پاسداری کنیم، افزود: وضعیت کنونی هم کمتر از گذشته نیست و با اینکه ظرفیت ها و امکانات مان افزایش یافته اند اما باید قدرشناس فرصت ها باشیم و با تعهد به ارزش های انقلاب اسلامی قدم های رو به جلو برداریم.
استاندار قزوین با اشاره به مطالبات استانداری از مجموعه جهاد، ورود به حوزه اقتصاد مقاومتی، طراحی و ایجاد نمادی برای استان قزوین قابل ارائه به صورت ملی و بین المللی و در نهایت فعالیت های مفید جهت ورود و تاثیرگذاری در فضای مجازی را از این مرکز خواستار شد.
در این دیدار که با حضور تعدادی از اعضای مجموعه جهاددانشگاهی و استانداری قزوین برگزار شد، طرح ها و دستاوردهای مجموعه جهاد تشریح شد.
در این نشست، طراحی و تولید اسباب بازی بر اساس الگوهای ایرانی و اسلامی، تالیف مجموعه کتاب های آموزش زبان انگلیسی مطابق با فرهنگ ایرانی و اسلامی، راه اندازی مرکز درمان ناباروری و نیز احیا و تجاری سازی نقشه فرش قزوین به عنوان مهم ترین دستاوردهایی جهاد دانشگاهی استان مطرح شد.
۳۰۱۳

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار