چگونگی همسان سازی تنظیمات ویندوز ۸

محدود کردن دسترسی به Control Panel و اجزای آن

ترفند جالب برای فایلهای Zip

ایجاد میانبرهای ترمیمی برای اجرای نرم‌افزارها

جمع کردن تمام تنظیمات ویندوز ۷ در یک پوشه

‌افزایش سرعت و کارایی رایانه با ارتقای حافظه

چگونه فایل های خود را از ویندوز ۷ به ویندوز ۸ انتقال دهیم؟

چگونه اعداد در Microsoft Word فارسی می شود؟

۱۰ ابزار مفید سیستمی مخفی در ویندوز

تطبیق روشنایی نمایشگرها با محیط

جایگزینی برای وارد کردن دستورات CMD در ویندوز

آموزش باز کردن فایل های مسدود شده در آفیس ۲۰۱۳

کد خبر: 1987 | تاریخ انتشار: ۱۸:۲۳:۰۱ - یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

قزوین روز – استاندار قزوین: دانشگاه ها باید مطابق با نیازهای جامعه به تربیت دانشجو بپردازند

قزوین روز :

استاندار قزوین: دانشگاه ها باید مطابق با نیازهای جامعه به تربیت دانشجو بپردازند

قزوین-ایرنا- استاندار قزوین تاکید کرد: دانشگاه ها باید مطابق با نیازهای جامعه و کشور به پرورش و تربیت دانشجو اقدام کنند.

81934437-70469106.jpg

به گزارش ایرنا به نقل از روابط عمومی استانداری، فریدون همتی روز دوشنبه در دیدار رئیس و اعضای هیات رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی قزوین با وی افزود: هم اکنون واحدهای تولیدی در بخش تحقیقات به اندازه کافی سرمایه گذاری نمی کنند و از طرف دیگر دانشگاه ها نیز توان تربیت دانشجوی مرتبط با نیازهای جامعه و بخش های اقتصادی را ندارند و این از معضلات اساسی است که جامعه و مراکز علمی با آن مواجه هستند.
وی اظهار کرد: برای برون رفت از این شرایط باید به سمت طراحی واجرای ایده های جدید پیش برویم چرا که تحولات تدریجی نمی تواند منجر به یک جهش و تحول بزرگ در جامعه شود که در همین راستا لازم است اساتید دانشگاه،صاحب نظران و محققین نقش خود را به خوبی ایفا کنند.
استاندار قزوین همچنین گفت: انتظار داریم دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی در حوزه اقتصادمقاومتی پیشگام شده ونقش خود را به خوبی ایفا کنند و در جهت گیری ها، برنامه ها و فعالیت های استان حضور برجسته و موثری داشته باشند.
نماینده عالی دولت در استان قزوین افزود: در مسیر اقتصاد مقاومتی باید از ظرفیت دانشگاه ها استفاده شود و انتظار داریم که مراکز علمی تا پایان سال بتوانند با انجام مطالعات اولیه قدمی در این راستا بردارند.
وی اظهار کرد: باید به سمتی حرکت کنیم که پیوند بین دانشگاه ها و حوزه های مختلف از جمله صنعت روز به روز بیشتر و مستحکم تر شود و برای تحقق این موضوع باید تجاری سازی ایده ها و طرح ها را در دستور کار قرار بدهیم.
استاندار قزوین با تاکید بر لزوم تسهیل فرایند تبدیل علم به محصول، خاطرنشان کرد: باید ترکیبی از اساتید دانشگاه های آزاد و دولتی استان به همراه دستگاه های مسئول و مرتبط به موضوع با هم اندیشی و تقسیم کار نسبت به شناسایی ظرفیت ها و توانمندی های استان درزمینه اقتصاد مقاومتی اقدام کنند.
همتی گفت: در ترسیم چشم انداز استان در حوزه اقتصاد مقاومتی علاوه بر شناخت وضع موجود باید شیوه ها و منابع دستیابی و به کارگیری از ظرفیت ها تدوین و نسبت به عملیاتی شدن برنامه ها و طرح های مربوط به این موضوع چاره اندیشی شود.
نماینده عالی دولت در استان قزوین در پایان تصریح کرد: در حال حاضر وضعیت بنگاه های اقتصادی و واحدهای تولیدی در زمینه آموزش و ارتقای سطح توانمندی علمی و مهارتی کارکنان چندان مناسب نیست که در این زمینه لازم است از توان و ظرفیت دانشگاه ها برای بازآموزی نیروی کار و ارتقای سطح مهارت آنها استفاده شود.
۳۰۱۳

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار