تکذيب ممنوع‌ الخروجی خانواده آیت الله هاشمی

بنزین از اول دی ۱۵۰۰ تومان می‌شود

پرسپولیس با اختلاف ۱۰ امتیاز قهرمان لیگ می‌شود

زلزله ۶.۱ ریشتری دیشب حوالی «هجدک» را لرزاند

جهان تا ۱۲ روز دیگر نابود می‌شود

انعکاس اظهارات سردار سلیمانی

مرادی: بهداد را برمی‌گردانیم

فرصتی بسیار مهمی که برای ایران فراهم شد

فردای نامطمئن صندوق‌ های بازنشستگی در ایران

چراغ سبز برانکو به جدایی ستاره سرخ ها از پرسپولیس

تصویری از دیدار برانکو با کسی که می‌گفتند شاید جانشینش شود

طنز؛ هرکسی پول ندارد به مسافرت خارجی نرود

کد خبر: 532 | تاریخ انتشار: ۱۶:۵۵:۲۶ - یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

قزوین روز – استاندار قزوین: دستگاه هایی که طرح های عمرانی خود را به بخش خصوصی واگذار کنند تشویق می شوند

قزوین روز :

استاندار قزوین: دستگاه هایی که طرح های عمرانی خود را به بخش خصوصی واگذار کنند تشویق می شوند

قزوین-ایرنا-استاندار قزوین گفت: مدیران آندسته از دستگاه هایی که پروژه های عمرانی خود را به بخش خصوصی واگذار می کنند مورد تشویق و تمجید قرار می گیرند.

81932976-70466705.jpg

به گزارش روابط عمومی استانداری که روز دوشنبه به ایرنا نمابر شده است، فریدون همتی در کارگروه ساماندهی طرح های عمرانی استان قزوین با موضوع واگذاری طرح های تملک دارایی سرمایه ای دستگاه ها به بخش خصوصی، افزود:دستگاه هایی که در این خصوص همراهی لازم را نداشته باشند به آنها تذکر داده می شود و در صورت تمایل نداشتن آنها به واگذاری، در این جلسات توسط اعضاء تصمیم لازم و نهایی اتخاذ خواهد شد و قبل از اجرای مصوبات نیز به اطلاع دستگاه مربوطه خواهد رسید.
همتی ادامه داد: امتیازهای تشویقی برای دستگاه هایی که مدیران آنها در خصوص واگذاری طرح های عمرانی خود به بخش خصوصی سرمایه گذارانی را پیدا و زحماتی را تقبل می کنند نیز به طور ویژه در نظر گرفته خواهد شد.
استاندار قزوین خطاب به دستگا ه های اجرایی استان افزود: تمامی دستگاه های اجرایی استان لازم است بررسی های مناسب را داشته باشند و حداکثر تلاش خود را نیز برای واگذاری طرح های عمرانی به بخش خصوصی به کار گیرند زیرا این مهم با هدف کوچک سازی دولت انجام می شود تا دولت،چابک تر به وظایف حاکمیتی خود بپردازد.
همتی در بخش دیگری از سخنان خود بر تسریع در اجرای پروژه ی اصلاح شبکه ابفای شهری و همچنین اجرای طرح ها و اقداماتی در خصوص کاهش هدر رفت منابع آب استان تا حداقل ممکن تاکید کرد.
در این نشست مدیران شرکت آبفا شهری،اداره کل اب منطقه ای،واداره کل ورزش و جوانان از دستگاه هایی بودند که طرح های عمرانی خود را برای واگذاری به بخش خصوصی اعلام کردند.
۳۰۱۳/ ۶۱۲۸

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار